Wpis z mikrobloga

Siema Miraski.
Postanowiłem coś w końcu zrobić z sadełkiem.
176cm/76kg - waga spoko, ale 0 mięśni, sam tłuszczyk :|
Kondycja słaba - stan przedzawałowy po przebiegnięciu 2-3km/graniu w nogę przez godzinkę
Wstępnie przyjąłem dietę niskowęglową, a że cebula motzno to poszukuję czegoś co można robić w domu/ na "świeżym" powietrzu.
Każdy kiedyś zaczynał ale nie każdy wiedział jak zacząć... Pomożecie wymyślić jakiś plan treningowy?

  • 6
poszukuję czegoś co można robić w domu/ na "świeżym" powietrzu.


@lordmatiz: Do ćwiczenia w domu polecam FitnessBlender: https://www.fitnessblender.com/videos
Mają bardzo dużo najróżniejszych treningów. Możesz sobie wybierać długość trwania treningu, rodzaj, na jakie partie mięśni, z wyposażeniem czy bez itp. Wszystko ZA DARMO!

Treningi są o tyle fajne, że masz wszystko podane na tacy od A do Z. Począwszy od rozgrzewki a skończywszy na rozciąganiu. Jak chcesz spalić tłuszczyk, to koniecznie musisz
@lordmatiz: Dieta lowcarb i trening to raczej słabo, ja próbowałem low carb i po 3 dniach nie miałem siły iść na trening ...
Weź normalną diete tzn. policz zapotrzebowanie odejmij 300 kcal potem przyjmij 1,5-2 g białka na kg ciała do tego 0,8g-1g tłuszczu na 1 kg masy ciała, a reszta węglę. Polecam mocno rower i wpisz sobie w neta FBW dla początkujących tłuszcz będzie spadać, a mięśnie rosnąć. Nic na