Wpis z mikrobloga

@Icesowy: Dziś tak. Ale realnie to 2 inne elektoraty. Bo Ci co zagłosują na Kukiza to Ci co uważają realnie to samo co Korwin ale wpojono im w mediach jaki to wariat. Inne są jedynie akcenty. Kukiz to JOW, JOW, Korwin zlikwidować podatek dochodowy.
@Dzakuza: korwin+ruch narodowy+knp+braun - kukiz nie ma nic oprócz jowów, nie stoją też za nim żadne struktury czy większa ilość ludzi, ma napompowane sondaże i nic więcej, wyjdzie to 10 maja
@Tfor: Struktury można zrobić dosyć szybko. Firmować to nazwiskiem. Potrzeba 20 ludzi na listach tak? I wtedy lepiej zrobić 2 akcje partyjne. Bo elektoraty się nie połączą. KNP + KORWIN koniecznie razem. Ruch narodowy trochę jest kłopotliwy dla obu ruchów. Braun nie ma za sobą nic. I za często powołuje się na Boga, to jest mało popularne.
@Dzakuza: Struktur się nie da zrobić szybko, szczególnie tych doświadczonych i gotowych do takiej kampanii, która byłaby nastawiona na realne przejęcie władzy w koalicji z PiSem..
@Tfor: Zgodzę się z Tobą. Dlatego tak ważne jest dla Kukiza jest dobry wynik prezydencki. By ugruntować sobie pozycje. Ale problemem jest to, że od razu go otoczy gromadka spadochroniarczy z PO czy PiS, palikociarni nawet czy SLD i tego się obawiam, że gdy on zacznie robić te struktury to ludzie się znajdą i to doświadczeni. Tylko nie tacy jak on. I nie takich jak my chcemy.
@Dzakuza: Zobaczymy po I turze jak to wyjdzie, ja nie jestem pewien w ogóle wyniku Kukiza, tak po prostu. Może jestem omamiony czy coś, ale jak widzę sondaże dające mu 11 procent to... jak na kogoś bez struktur gadajacy ciągle jow jow jow [które jak wiemy w Wielkiej Brytanii coś nie działają, 14 procent poparcia i 2-3 mandaty mogą być]... sam nie wiem.