Wpis z mikrobloga

Teraz sobie uświadomiłem czego dokonał #popek. Rok czy dwa lata temu każdy miał z niego bekę że potwór z jp100%, faceburger, czarne oczy, jakieś nieudane występy w mma, potem słuch o nim zaginął. Nastepnie po latach ciszy w uk wraca z Dirty Dianą i mówi że ma #!$%@? i jak będzie chciał to zarymuje do tanga. Po kilku miesiącach to robi, po drodze wydając fajne covery i śpiewając do gitarki. Ludzie go zaczynają kochać za jego fantazję mimo że śpiewać nie potrafi. Porzuca producenta wagwan i wspólnie z jakimiś drewniakami i złodziejami ze step records robi Gang Albanii którego jest królem. W kilka tygodni podbija polski internet jeszcze zanim pokazano jakikolwiek ich numer. Przed premierą mają zabookowane koncerty, w tydzień osiągają platynę czy złoto i szczyty sprzedaży we wszystkich sklepach. Połowa gimbów w grach ma tagi gangu albanii, ludzie biegają w czerwonych kominiarkach i nucą ich refreny. Fejs usuwa im profil ze 100k lajków, w 2 dni mają na drugim koncie tyle samo. Popek nie jest może utalentowanym muzykiem, ale pokazał jak podbić serca i spełniać swoje marzenia nawet jeżeli jest się totalnym #!$%@?.
#wykoppopekfanclub #socialmedia #motywacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kamdz - Teraz sobie uświadomiłem czego dokonał #popek. Rok czy dwa lata temu każdy mi...

źródło: comment_Vs8gaCclJMS3oJkT0AXtjfDaoT5A7di0.gif

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamdz: Widać, że wziął sobie do serca rady Goethego

Co­kol­wiek za­mie­rzasz zro­bić, o czym­kolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość za­wiera w so­bie ge­niusz, siłę i magię.
  • Odpowiedz
@kamdz: Z tego co słyszałem nawet z niektórych kawałków można się domyślić. Nie chce się kłócić, po prostu tak wywnioskowałem że jest to jego.

+ "Gdy mnie złapią to dostane Kiere" , ja uważam że ta wytwórnia to przykrywka do innych działalności, jakoś ten hajs muszą prać.
+ kto za 100 tys robi naszyjnik z białego złota z logiem swojego producenta :D ?
  • Odpowiedz
@kamdz: no tak tylko ze popek byl znany juz wczesniej jako jeden z czlonkow firmy jesli sie nie myle. ;) Druga sprawa to plyta, krolowie zycia nie maja jeszcze statustu zlotej czy platynowej plyty (patrz. olis). Ja tam popka na poczatku sluchalem sobie dla jaj a teraz to nawet z przyjemnoscia. ;)
  • Odpowiedz
To Gang z albanii, to gang z Albanii! Mają ,skoczne' kawałki z których zawsze się śmieje, nieważne ile razy ich słucham. I nie wstydzę się trgo : D
  • Odpowiedz