Wpis z mikrobloga

I to by było na tyle jeśli chodzi o komentarz co do budowy Galerii Solorza, a później do złotego biznesu Dudiego, który chciał sprzedać dziurę przy stadionie. Pamiętam jak Czuma przy pierwszym przetargu mówił 'Mamy bardzo wielu zainteresowanych' - okazało się, że nie było żadnej oferty do przetargu. Potem lekko obniżono cenę i Czuma mówił dokładnie to samo 'Jest wielu chętnych i zainteresowanych' - NIKT nie złożył oferty przetargowej. Czekamy na trzeci przetarg gdzie będzie tyyyyylu zainteresowanych?

A ja mówię - działkę oddać za free i dopłacić 30% kosztów budowy inwestorowi, który postawi tam aquapark, bo jeden na cały Wrocław to zbyt mało!

#wroclaw #stadioneuro #wroclawpolityka
Pobierz nodikv - I to by było na tyle jeśli chodzi o komentarz co do budowy Galerii Solorza, ...
źródło: comment_cIGPWDFXjpUWyZRZsH9jAU8aqtV1gcm1.jpg
  • 8
@czef: Żarty, żartami, ale mnie to już zaczyna denerwować. No i chodnik na Ślaskiej zapada się już po raz trzeci przez tą dziurę.

@rss: Tak. Dlatego, że skoro miasto nie jest w stanie samemu zainwestować tak grubej kasy (a wcale tego nie wymagam, bo to serio bardzo duże pieniądze i nigdy nie będzie z tego jakiegoś wielkiego zysku) to można dołożyć inwestorowi, który to wybuduje. A dlaczego? Dlatego, że miasto
@nodikv: a może się dogadali jakoś nieoficjalnie? Tego nigdy się nie dowiemy. Jedno jest pewnie - umowa zawarta z Solorzem była korzystna jednostronnie, tylko pan Solorz na niej skorzystał. Jak wiemy, miał łożyć kasę na klub a co zrobił, kupił sobie zaraz siec komórkową i tłumaczył się że kasa jaka miała iść na WKS idzie na raty. To nie było celowe? Nie inwestuje się 18mld z dnia na dzień pod wpływem
@zepsutyzachod: Największym problemem jest to, że nie ma za bardzo innych kontrkandydatów. I zupełnie nie mam pomysłów kto mógłby kandydować. Gdzieś mi się pali lampka 'Schetyna', ale On raczej zostanie w sejmie, poza tym ludzie by mogli na niego głosować bo jest z PO (a PO teraz wychodzi z mody).