Wpis z mikrobloga

@Gh0st: Tak, może. Tylko, że najpierw do Ciebie dzwoni kurier i mówi że paczkomat jest przepełniony i czy zgadzasz się na dostawę do innego. Ja już to przerabiałem 3x, tylko ten drugi był oddalony o 200 m ;)
W święta w grudniu, paczkomaty są tak przepełnione że potrafią stać obok busem i ci z niego wydawać albo nawet wynająć tymczasowy punkt wydawania paczek.

Właśnie tak ogólnie zapytałem o Agito, bo wydaje
@szokrok:
Ja kiedyś w jakieś e-księgarni zamawiałem Taniec ze Smokami cz. 2 to dostałem ją 2 dni przed oficjalną premierą :) Co do Wiedźmina to wątpię żeby przez niego były Paczkomaty zapchane. Wiem, że gra jest bardzo popularna, ale to nie wysyłka na Boże Narodzenie gdzie każdy każdemu wysyła prezenty.
@feniks_pn: Daj mi się nacieszyć, bo to mój pierwszy preorder w życiu ;)

Wiesz, jeden pójdzie na nocną premierę Władcy Pierścieni, drugi będzie stał 3 h przed empikiem na premierę Diablo 3, GTA V albo Harrego Pottera :P Już pomijam to jak ludzie czekali na nowy odcinek jakiegoś fajnego serialu np True Detective... Wtedy też były oczekiwania, dyskusje itd.
Jeżeli nikomu nie przynosi to krzywdy, to nie ma co ludziom odbierać
@Gh0st: Mi też nie odpisali. Na dodatek wyczyścili wszystkie swoje towary na koncie allegro.
Wszedłem na agito.pl i napisali tam przy Wiedźminie, że: "Preorder! Data premiery: 19.05.2015. Wysyłka nastapi w dniu 18.05.2015. Data premiery może ulec zmianie."
Martwi mnie to ostatnie zdanie. Zabezpieczają się przed opoźnieniem wysyłki czy jak?
#wiedzmin
@szokrok:
No to mnie wnerwili bo wczoraj jeszcze oferty sprzedaży były :/ Jeśli chodzi o ostatnie zdanie to jest standard przy wysyłkach. Zabezpieczają się dzięki temu na wszelki wypadek gdyby kurierzy dali ciała.