Wpis z mikrobloga

@zackson: toc przeciez mowie, ze wyciagnac 30% to jest pikus, na wiecej troche sie trzeba postarac. Zreszta-za mojej matury nie dostanie sie na studia to byl najmniejszy problem, gorsze bylo odraczanie ZSW.
chyba nie powiesz że 30% osób to debile, to poprostu jest ciężki egzamin dla kogoś, kto nie jest wyjątkowo uzdolniony


@advokoot: czyli 70% to geniusze, bitch pls. Nie ciągnijmy tego tematu znowu.
@advokoot: ja mysle, ze to poprostu przez male wymagania nauczycieli. Zdawalem w 2008 mature. Ale matura to jedno. W gimbazjum kazdy nauczyciel kazdego ucznia przepuszczal, nawet debila, zero wymagan. No i tak se przejechalem przez gimbazjum na czworeczkach, az tu nagle trafilem w techbazie na nauczycieli ktorzy zaczeli wymagac xD. I to nie cudow-poprostu wszyscy z klasy mieli takie braki ze masakra. Tez myslalem w pierwszej klasie techbazy ze nie mam
@saper_vodiczka: no tak, ale wiesz jak to jest, samemu sie nie chce, i teraz czarna dupa bo matura za chwile a ja nic nie umiem

no cóż, co bedzie to bedzie, zdam czy nie zdam, trzeba bedzie cos myslec co robic dalej, masz jakies wskazowki co moglbym robic?