Wpis z mikrobloga

@jabolsy: mylisz sie na samym początku. Jakie ma znaczenie, ze oni złamali pierwsi? Organy władzy MUSZA działać legalnie, a jak nie, to ponosić takie same konsekwencje prawne. Każdy jest równy wobec prawa i tego się wszyscy domagają. Nikt nie chce, żeby temat znowu został zakopany. Oni są po prostu świadkami łamania prawa przez Policję bardzo często, a bo funkcjonariusz B. #!$%@? komuś z pięści, a bo ktoś inny się spyta "na
@kanapeczka_z_kanapa: Dlaczego? Porównanie wydaje mi się właściwe. Ale właśnie skończyłem dyskusję po dzisiejszej nocy kiedy dotarł do mnie jeden fakt - panowie jak ten do którego pisałem odpowiedz dostali parę razy po pysku, boja się i frustracje na #!$%@?ów wylewają w internecie :) Z tym nie ma sensu dyskutować i schodzę z ringu pokonany ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@sylwke3100: widzę że stosujesz retorykę TVN-owską co w sposób prosty (uwaga będzie trudne słowo) implikuje takie a nie inne postrzeganie świata.
Serio, ja już skończyłem dyskusję, poddaje się i mam wyjeb*ne na wasze postrzeganie świata. A niech wam kiedyś przejadą gazem po oczach bo "nie ma zgody na brak zgody". Zobaczymy czy wtedy nie zmieni się postrzeganie. Na chwilę obecną, jak już wspomniałem, mam wyjeb*ne.
@Karol_ek: Nie stosuje retoryki TVNu bo nawet tej stacji nie oglądam ba nawet TV nie mam. Stosuje retorykę normalnego zdrowo myślącego człowieka nie bandyty który przychodzi na mecz piłki nożne nie oglądać go jak normalny kibic a bić się, rzucać kamieniami w policje, w murawę zakłócając mecz a na dodatek rzucając race czy inne rzeczy w "kolegę" i służby co go reanimujące na dodatek kłamiąc że policja nic nie zrobiła tylko
@sylwke3100:

Normalnymi człowiekowi nikt po oczach gazem od tak nie psiknie. bo normalni ludzie myślą nie robią z siebie wielkich pajaców przed kolegami.


Mylisz się. Mam się za jako tako normalnego, w miarę nie rozrabiającego (nigdy nie byłem na dołku, w kajdankach, nigdy aresztowany/zatrzymany), a parę razy mi się dostało od organów władzy, z czego kilka razy poczułem gaz gdy NIC nie robiłem, stałem daleko, nie byłem agresywny czy pod wpływem
Poza tym gdybyśmy wiedzieli, że kogoś zabiją, to byśmy nie wchodzili prawda?


@jabolsy: O to, to. Policja powinna mieć takie uprawnienia, żeby bandyci (nie tylko stadionowi) się jej bali. Do takich ekscesów dochodziłoby rzadziej, gdyby kibole wiedzieli, że policja ma pełne prawo do nich strzelać.