Wpis z mikrobloga

@naczelny_psychiatra: Ogolnie spoleczenstwo kibiców polskiej pilki mozna podzielic na ludzi ktorzy: Sa normalnymi kibicami oraz tych ktorzy sa patologia badz jakimis galeziami patologii. Jakos normalnych rodzin nie widze w takich "barwach" patriotyzmu tylko typowych sebixów.
  • Odpowiedz
@elmo141: deptanie szalika to stary zwyczaj słowiański, wdeptywanie szalika w ziemie ma przynieść urodzaj w nadchodzącym nowym roku obsiewowym. W miejscu gdzie zadeptano szalik wkrotce wyrosną kwiaty, krokusy, przebiśniegi, niezapominajki.. Zwierzęta pociągowe obudzą się z zimowego letargu i zaczną służyć ludziom. Szalik jest symbolem zła, śmierci i nieurodzaju.
  • Odpowiedz
@Annuncjo: Małe ojczyzny też, chodzilo mi o przedkladanie ojczystego jezyka ponad inne, np. jezyk angielski.

Poproś o tlumaczenie tekstu na wykopie, ktory jest [ENG], - hurr durr, co do szkoły nie chodziłeś? Powiedz ze czekasz na napisy do ulubionego serialu - hurr durr polaki cebulaki uczccie sie jezyków! Kup produkt UE i zobacz ze nie ma polskiej instrukcji - hurr durr, mocarstwo, polska w Iraku, dyskryminacja xD
  • Odpowiedz
@naczelny_psychiatra: Nie rozumiem w takim razie po co dodawałeś "literacki" no chyba że jesteś naziolem. Po drugie czymś innym jest znajomość języków obcych, o ile ja dobrze angielskiego nie znam i #!$%@? mnie brak znaczka [ENG] bo człowiek zrobi sobie smaka na dobry artykuł, a tu skucha i męka z czytania, a czymś innym posługiwanie się angielskim bo taki modny.
  • Odpowiedz
@naczelny_psychiatra: #bekazprawakow to nie wiem skąd. Tak jak każdy lewak to komunista? Ci pseudopatrioci w głównej mierze nie mają pojęcia o polityce, prędzej o potylicy #pdk. Jest rzucone hasło Polska dla Polaków, patriotyzm jest w porzo bo w Polsce się urodziłem, i tyle - żadnego głębszego zastanowienia się.
Dobrze jednak, że ktoś zadał to pytanie - dlaczego się na to pozwala. Nigdy takiego pytania nie słyszałem, zawsze tylko hurr durr
  • Odpowiedz
@naczelny_psychiatra: Widzę, że znasz dogłębnie środowisko kibicowskie, skoro takie wnioski wyciągasz. Co tam jeszcze ciekawego w TVN zobaczyłeś? Napisz, pośmieję się.
Dodam jeszcze, że jestem w stanie zrozumieć to, że nie używasz polskich znaków diakrytycznych, ale zestawiając poniższe dwie Twoje wypowiedzi, miałem #czystyubaw

Czemu polski [...] Czemu promujemy [...]


poslugiwanie sie jezykiem polskim jezykiem literackim

"czemu" i "jezyk literacki", dobre.
  • Odpowiedz