Wpis z mikrobloga

@sugarlips: @Latica: #!$%@?, sam od czasu do czasu pokibicuje drużynie piłkarskiej na jakimś ważniejszym meczu. Jednak nigdy nie zrozumiem idei #!$%@? się na stadionach, poza nimi i ogólnie całej tej kibolowej otoczki. Mocno uczestniczę też w kibicowaniu różnych walk czy to bokserskich czy mma. Tam duża część kibiców sama trenuje różne sporty związane z #!$%@? sie, a jakoś żadko lub wcale słyszy się że. Np. Fani Szpilki #!$%@?ą
  • Odpowiedz
@Latica: Ja na przykład uważam, że skandalem jest taki zachowanie Policji. Do groźnych psów z wścieklizną się #!$%@? z ostrej, a tutaj #!$%@? się obchodza jak z francuskimi pieskami i gumowe. Dobrze, że położyli jednego i resztą straciła parę, bo jeszcze ktoś mógł ucierpieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Sam nie jestem specjalnie po stronie bagiet,ale z drugiej strony chcącemu nie dzieje się krzywda.Nie rozumiem dlaczego takie krzywe akcje zdarzają się tylko na meczu w gałe a nie koszykówce bądz ręcznej,a tym bardziej że gra jakiś #!$%@? podrzędny zespół który nie może wejść do 3 ligi od 17 lat wraz ze swoimi #!$%@? "kibicami" będącymi w rzeczywistości ostoją patologii.Nawet mi ich nie żal.
  • Odpowiedz
@LokalnaPatologia: Bo niszowymi sportami nikt się nie interesuje. Oni piłką nożną też się w sumie nie interesują, pewnie nie wiedzą nawet jaki był wynik, ważne jest że można się #!$%@?ć. I z takim nastawieniem na mecze jeździ większość tych udawanych sympatyków. Byle mordę obić pod osłoną "kibicowania".
  • Odpowiedz
@Latica:

Ale czy Wy #!$%@? rozumiecie, że zginął człowiek? Nie, nie bo chciał. Dostał strzał z broni gładkolufowej w szyję (!), gdzie do cholery policja ma prawo w przypadku zagrożenia życia użyć jej od BIODER W DÓŁ. A strzały ostrzegawcze oddaje się w niebo, tak, aby pocisk spadając nie mógł skrzywdzić nikogo.


No właśnie ubolewamy nad tym że policja nie ma porządnych środków aby działac przeciwko takiej patologii. Powinni mieć
  • Odpowiedz