Wpis z mikrobloga

Mam 14 lat i wszyscy sie ze mnie nabijają ze jestem tak #!$%@? młody a myśle o takich rzeczach jak honor ojczuzna przeszłość przyszłość o tym do kàd zmierza świat i o tym co dzieje sie z moimi ruwieśnikami i innymi bachorami z 1,2,4 klasy podstawówki. Dzisiaj podszedł do mnie jakis 7 latek i zaczoł mnie wyzywać od szmat moja matkę dupodajką a z tylu stali jego "koledzy" i go nakręcali chciałem mu jebmąć ale uznałem ze nie jest tego wart tylko puściłem mu taką wiązankę ze sie przestraszył i odpuścił. Potem jak wruciłem to znowu jak codzień myślałem nad tym wszystkim i uznałem że nie pozostało już nic innego jak sie pomodlić za nas wszystkich za tego gnojka i prość o sile żeby dalej walczyć bo co jak co ale ja jestem może i młodym ale Polakiem a jedna z tych żeczy które prawdziwi Polacy robią zajebiscie jest walka do końca i jak nie zamieżam sie poddawać będę walczył do końca rzeby zmienić coś na tej pierdzielonej planecie albo chociaż tu w ojczyźnie Polsce. Chyba że Putin odważy sie tu wjechać to bede walczył za HONOR I OJCZYZNĘ.

#oswiadczenie
  • 5