Wpis z mikrobloga

@KochanekAdmina: niezłe oszustwo z tym "zabici przezz lewakow: 0".

Sam Simon Mol zarazil hiv kolo 60 osob ...
O lewicowy h bojowkach, ktore czy to atakuja ludzi na parkingach, czy na marszach, czy to rzucaja mołotowami z dachu squatu nie wspomne.
Czy kogos oficjalnie zabili w ten sposob, nie wiem, ale ataki
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: przeciez on byl lewakiem ignorancie. Glosil idee lewackie, zostal "antyfaszysta roku 2003", socjalista itp ...

Wiem i tak, ze czytasz dalej, tylko nie masz co odpowiedziec, bo doskonale zdajesz sobie sprawe ze mam racje.

Grafika KŁAMIE.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina:

Hehehe... nie probuj sie teraz wykpic smieszkowaniem. Moleke obracal sie w kregach scisle lewicowych, a lewaczki sie lajdaczyly bo je zastraszal oskarzeniami o rasizm i ze to tylko stereotypy ze jak z Afryki tovzaraz hiv pewnie ma
,

Ja osobiscie mocno propsuje pana Moleke. Nikt nie zlikwidowal fizycznie tylu lewaków w Polsce co on
  • Odpowiedz
w Polsce nie ma organizacji wojujących islamistów

@rfree: Za to islamiści są świetnymi patriotami i w poprzedniej wojnie ogromna ich część walczyła za Polskę.
  • Odpowiedz
@void1984: nie podoba mi się importowanie socjalistów-islamistów dzieciorobów do naszej kultury i zalewanie, przepełnianie tym naszych słowiańskich krajów.

Teraz w szkołach niemieckich na przykład, biali są w mniejszości i mają trochę przerąbane, a będzie pewnie już tylko gorzej.
  • Odpowiedz
Gdzieś ty się wychowywał, żeby do ludzi mówić per "#!$%@?". W domu tak mówili?


@BongoBong: Czyżbyś sugerował, że intelektualna elita neuropy taka jak fantomasas mieszkała z tym użytkownikiem pod jednym dachem?
  • Odpowiedz
nie podoba mi się importowanie socjalistów-islamistów dzieciorobów do naszej kultury i zalewanie, przepełnianie tym naszych słowiańskich krajów.

@rfree: Takich to oczywiste, ale powrót repatriantów - naszych islamistów-patriotów z rodzinnymi tradycjami wojskowymi idealnie wpisuje się w tradycję Polski.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: >obrazek zmasakrował prawaków i macie ból dupy, po prostu przyjmijcie na klate że Polsce szkodzicie najwięcej.

Jak zmasakrował skoro musiałeś się z niego ostro tłumaczyć i na koniec napisac, że autor obrazka ma na myśli coś zupełnie innego niż napisał? Zostałeś rozjechany w pierwszych paru komentarzach, a teraz strugasz wariata. Miej do siebie trochę szacunku i skończ ten cyrk.
  • Odpowiedz