Wpis z mikrobloga

Pozakładałem konta na tych gównoportalach randkowych. Rzuciłem szybko okiem na dziewczyny z mojego miasta bo nawet mi się nie chciało więcej przeglądać. Mordy te same prawie co pół roku temu jak usuwałem konto. Niektóre rezydentki siedzą widzę od minimum 2013 roku jak pierwszy raz zakładałem profil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#smiercwsamotnosciniedlamnie #tfwnogf
  • 5
  • Odpowiedz
@majhsz: i szukają księcia z bajki, a niektóre to już nawet nie owijają w bawelnę i instagrama w opisie podają. Swoją drogą zawsze zastanawiało mnie to jak skończą, w sensie czy kogoś znajdą w końcu.
  • Odpowiedz
@brunetroll089: Obstawiam, że większość z nich - oczywiście mam na myśli wszystkie księżniczki - nie znajdzie tam absolutnie nikogo. Zawsze będzie jakieś "ale". Aparycja, zawód, zainteresowania, praca, niedostateczna rycerskość. Kiedyś się pewnie obudzą, że może trzeba zmienić priorytety, i pewnie wtedy pozostanie im tylko to pachnące konto na portalu. :)
  • Odpowiedz
@brunetroll089: Uzależnienie od atencji gorsze od narkotyków. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Próbować zawsze warto. Może któryś dostąpi zaszczytu poznania tych różowych jako obrażone, wyniosłe i najgorsze, by zasłużyć na nie, kiedy są najlepsze. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz