Wpis z mikrobloga

Ale festiwal #!$%@? na tagu #alfaholicy, kisnę z wykopowych specjalistów "hurr durr alfa? A gdzie masz lawete?" "hehe po co CI światła, lawete będziesz doświetlał" "Matiego kolega ojca brata ma alfe i mechanika na wesele córki zaprosił!" ."Alfa się psuje, tak w internecie mówio!", "A mój passat 1.9 TDI ma już 500 tys i nic się nie popsuło! Oprócz kompletu zawieszenia, turbiny, dwumasu, przegubów i wtrysków (przecież to eksploatacja...) to nigdy mnie nie zawiódł!


#mechanika #motoryzacja #alfaholicy #alfaromeo
  • 66
  • Odpowiedz
@murgal: kisne z hejterow 2.0tdi i opiniach ludzi, ktorzy go nigdy nie mieli. Awaryjne byly 2.0 TDI 8V produkcji AUDI pekaja w nich glowice etc. w 16v byly problemy z pompowtryskami siemensa. VW zarzadzil akcje serwisowa wymiany wr wszystkich autach z okresu ~05 -07 pozbywając się wady fabrycznej. Takze pozdro znawco. Ja ten silnik mam, do akcji serwisowej racja wtryski padaly jak głupie. Auto mam juz 8 rok i będę je
  • Odpowiedz
@TSoprano: Bo Alfa to specyficzne auto dla specyficznych ludzi. Świetnie wygląda, dobrze jeździ i przy tym kosztuje na tyle mało, ze jest dostępna dla zwykłego zjadacza chleba. Mając do wyboru 159 albo Passata, lub nowego Golfa i Giuliette to dla mnie wybór jest prosty i oczywisty. Już nawet nie będę wspominał o mojej ukochanej Brerze, bo niemiecka motoryzacja podobnego auta nie jest w stanie zaoferować.

@wezsepigulke: Prawie każdej marce towarzyszą
f.....t - @TSoprano: Bo Alfa to specyficzne auto dla specyficznych ludzi. Świetnie wy...

źródło: comment_dbDJ4FXZiE3NP7PUWLoWrIfsDBmufHT9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@murgal: ja dziś nawet nie wdawałem się w polemike z posiadaczami zwykłych, smutnych aut typu Golf III, IV; Passaterii i innych Opli czy driftowozów za 1500 CBL. Stuleja w każdej dziedzinie życia.
  • Odpowiedz
@frogfoot: ale przeciez nikt nie hejtuje wygladu Alfy, chyba kazda z nich jest piekna.

Poprostu wasza spolecznosc, użytkowników Alfy, ma przyslowiowego kija w dupie. Mnie osobiscie to bardziej smieszy niz te obrazki z Alfami. I sam, na zasadzie trollingu, Was #!$%@? :-)
  • Odpowiedz
@Klekoter: Miałem na myśli oczywiście B6.

Hejtujac to auto wspomnę jeszcze o strasznie nierównym wykończenie wnętrza pod względem jakości użytych materiałów - miejscami trzeszczące plastiki niczym w starym Polo.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Nie wiem czy samo auto można tak określić, natomiast z pewnością #!$%@? trzeba nazwać pomysł żeby auto blokowało się przy awarii chociażby jednego wtrysku. W cywilizowanych pojazdach (w mondeo Mk4 - którego wspominam MEGA dobrze - tez padały wtryski, ale bez takich cyrków na drodze) załącza się wtedy tryb serwisowy (z limitem rpm etc) i można doczołgać się do warsztatu.
  • Odpowiedz
@frogfoot: chodzi Ci o b6? Już ci pisze, 4 latek - trzeszczy jak matiz w środku, plastiki jak z taniej hifi z bazaru, nie wysuwają się dwa schowki, #!$%@? komputer (naprawa £2800 - działa tylko obrotomierz) przebieg poniżej 100k mill, kupiony od pierwszego właściciela.
Wszystko do dupy w tym 1.9tdi który objeżdżam piździkiem z tego samego zdjęcia.

To są auta z roczników 2008/10

Jaranie się 17 letnimi alfami oznacza, że za
  • Odpowiedz