Wpis z mikrobloga

"its aram noob" "its only aram idiot"
ARAM SRARAM #!$%@?, TO ŻE GRASZ ARAM NIE ZNACZY ŻE MASZ #!$%@? ZE SWOIMI KOLESZKAMI WE CZWÓRKE FEEDOWAĆ BO JEST HEHE ŚMIESZNIE TY #!$%@? I JESZCZE SIE PRUĆ ŻE TO TYLKO ARAM, JA GRAM TYLKO ARAMY I SOBIE NIE ŻYCZE TAKICH RAKÓW Z 5V5 BLIND PICKÓW

Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia
#leagueofcancer #leagueoflegends
  • 15
  • Odpowiedz
@MG66: LoL ssie, ciągle się przy nim większość ludzi tylko #!$%@?, a gra raczej ma tego nie robić. Polecam hots-a.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Magej: Bez kitu, normalnie jestem zrównoważonym i spokojnym człowiekiem a jak trafiam na takich trolli to mi żyły na czole pękają xD
  • Odpowiedz
@MG66: osraj ta gre. Jaki ma sens grac z 4 innych #!$%@?, ktorzy graja zawsze for fun i ita onlu a game. Ogranicza, zmisza do hrania miliardow meczow zebu cokolwiek igrac, niczego w niej nikt sie nie uczy, kazdy fraguje. Gry zespolowe w ktorycj nie ma zespoli tak naprawde minimalnie zgranego to trwonienie czasu.
  • Odpowiedz
@brukiew: Ja sam nie jestem jakimś drewniakiem, ale żeby czerpać przyjemność z dostawania po dupie i się tym podniecać to już trzeba być jakąś ciotą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MG66: aramy to tryb for fun. Picki są losowe i zazwyczaj gra się czymś czym się grać nie umie. Jeśli spinasz się o aramy to ja też poproszę adres do dobrego oknologa. Z resztą, #!$%@? na takiej małej mapce nie można nawet mówić o jakimkolwiek "skillu". 90% meczu to team comp.
  • Odpowiedz
@Elec: Ale czytaj ze zrozumieniem, mi chodzi o celowe trollowanie i feedowanie a nie o to jak jakaś osoba gorzej gra ale się stara. Przegrywanie z takimi debilami to nie jest fun. No tak dużą rolę odgrywa dobór postaci ale po to są też rerolle i nie zgadzam się że skill nie ma nic do rzeczy na tej mapie.
  • Odpowiedz
@devPie: Nie chodzi tyle o aramy ile o wszechobecnych trolli i debili którzy usprawiedliwiają swoje trollowanie tym że to aram. Poza tym nie gram w ogóle rankedów, tylko aramy.
  • Odpowiedz
@MG66: ojej, jak widzę kogoś, kto po pierwszym błędzie na aramie wyzywa od noobów to od razu zaczynam feedować :D nic nie sprawia większej radości niż denerwowanie takich ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz