Wpis z mikrobloga

Może wiecie, bo ja nie mogę znaleźć info. Cały czas świeci mi się ta lampka w kompie (przy włączniku) tak jakby komputer był pod obciążeniem. Od momentu włączenia aż do wyłączenia świeci bez przerwy. Ktoś wie o co chodzi? Czy komp pod obciążeniem, czy lampka odwala? Jak to sprawdzić?

#bqpoweproblemy

#sprzet

#lampkaniechudego
  • 10
@variss: bo ja wiem? Raczej w normie chodzą.

Edit:A komp tydzień po formacie. A bez antywirusa przeglądarki po nim nie otworzę. Ale zeskanuję.
@BQP: Diody przy włączniku zazwyczaj palą się cały czas, tym bardziej jeżeli jest to dioda sygnalizująca działanie komputera, a nie pracę dysku. Jeżeli jednak jest to dioda od dysku, to możliwe, że dysk jest cały czas zajęty (migotanie oznacza jego pracę) lub tylko wygląda na to, że pali się cały czas, a tak naprawdę migota na tyle szybko iż nie idzie tego wyłapać.
@variss: ale moja świeci nawet na wyborze kont. Ostatnio wymieniałem płytę główną, może coś źle podłączyłem?

@dzieciol1992: ale niedawno jeszcze chodziło normalnie. Przeglądanie wykopu, czy nawet oglądanie filmów - nic się za bardzo nie świeciło. Teraz cały czas.
@BQP: Jak wymieniałeś płytę to się upewnij czy dobrze podłączyłeś kontrolkę od dysku. To może być przyczyna jeśli dysk nie mieli, a lampka ciągle się świeci