Wpis z mikrobloga

@Ideologia_Gender: Wolą mieć Kukiza niż kogokolwiek innego. Przecież to oczywiste. Faktycznie dowód na agenturę niesamowity. Godny tekstów frondy o ruskich agentach. Mam wrażenie że ludzie śledzący polską scenę polityczną to jacyś cofnięci w rozwoju.
@Ideologia_Gender: czyli jak? Jeszcze dwa tygodnie temu dla wielu był super antysystemowcem, koalicjantem Korwina i inne takie. Przecież on się nie zmienił. Od początku było oczywiste że będą go promować. Wielkie zdziwienie teraz że media go promują żeby Korwin i inni oberwali.
@Ideologia_Gender: Popierają Korwina bo jest wygodny. Nie oznacza to że jest na ich sznurku. Analogicznie z Kukizem. Jest wygodniejszy od Korwina i każdego innego. Nie oznacza to że jest na ich sznurku. Zabawne że jako ktoś negatywnie nastawiony do JOWów muszę bronić Kukiza przed brakiem RiGczu. 4/10 bo podjąłem "dyskusję".
Prawdopodobnie media promowały Kukiza dlatego, żeby "uratować", "uzasadnić" nagłą zmianę w sondażach na niekorzyść Komorowskiego i na korzyść Dudy. Zaczęły im się sypać linia sondażowa to wymyślili "dla niepoznaki" gwałtowny wzrost poparcia dla Kukiza. To taka moja hipoteza.