Wpis z mikrobloga

Powoli wracam do gry po małej przerwie po wypłacie rolla, zostawiłem sobie 100$ z zamiarem powrotu od maja. W międzyczasie zagrałem może z 8 razy, z czego raz freeroll dla golda (doszczurzyłem do płatnych i +20$) i resztę sesji cash.

Tłukę NL5 6 stołów z table selection tym razem. Jeśli na stole nie ma niepełnego stacka/kogoś grającego bardzo luźno stół zamykam jak wrzuca mnie na sitout, zobaczymy jak się to sprawdzi.

Obecny cel to uciułanie na nowego kompa z dyskiem sdd, bo obecny już ledwo daje radę, cel to 500$ (czyli 700$ w rollu bo 200$ zostawiam do gry) Mam nadzieję, że najpóźniej w lipcu będę cieszył się nowym komputerem ʕʔ

Poprzednia wypłata niestety pójdzie na naprawę samochodu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czy ktoś jeszcze wypłaca drobniaki na bieżące wydatki?

#poker
  • 11
@Lanza: Powodzenia :)
PS: Jakiś czas temu miałem okazję wypłacić sobie 600 $ po ustrzeleniu Spin&Go X200 na 3$ oraz wygraniu go, ale tego nie zrobiłem. W konsekwencji #!$%@?łem większość bankrollu. A przydałoby się mi to teraz na bieżące wydatki :(
@le_banana: Dlatego wolę wypłacać jakieś drobne właśnie, bo wiem jak by się to kończyło :) A tak to raz na jakiś czas coś wpadnie i przynajmniej coś z tego jest, pro gracza ze mnie nie będzie bo nie mam na to ani czasu ani chęci ani też predyspozycji, więc zadowalam się ochłapami :)
@Lanza: Mam bardzo podobne podejście :) Choć nastawiam się bardziej na turnieje, niż cash. Całkowitym leszczem może nie jestem, ale do pro również daleka przede mną droga. Żyć się z tego nie da, ale jak raz na rok coś udałoby mi się ugrać i wpadłoby z jakiegoś MTT więcej sianka, powiedzmy > 1000$, byłoby super. Póki co największe moje cashe MTT to 65$ z freerolla za 2 miejsce na 888 (