Wpis z mikrobloga

Hej Ludziska,

Moje mirko takie puste, dlatego stwierdzilem ze napisze moje pytanie na wykopku. Glownie rozchodzi sie tutaj o naszego Janusza z "politykerow". Zanim dostal sie do UE, obiecywal ze jak dojdzie do UE to bedzie ja niszczyl od srodka, zrobi z tego burdel itp. Tutaj pytanie... Co on przez ostatni okres zrobil w UE ze go zniszczyl/niszczy lub robi z tego burdel? Jak na razie, duzo gadania a malo roboty. (Obiecal a jeszcze nic nie zrobil, czyli nie dotrzymal slowa? Wytlumaczcie Mi prosze)

Nie siedze jakos bardzo w polityce, jednak widze duzo kucy ktorzy go bronia, tlumacza itp ktorzy moga miec racje a moze nie. Ja chcialbym sie dowiedziec co on takiego zrobil w tym UE z tego co obiecywal, w dodatku chcialbym wiedziec dlaczego zbiera pieniadze od ludzi w Polsce, gdy dostaje dobre "kieszonkowe z UE". Sam moglby oplacic to wszystko. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#korwin #korwinnadzis #krul #polityka #korwinoburza #kucekorwina
F.....M - Hej Ludziska,

Moje mirko takie puste, dlatego stwierdzilem ze napisze mo...

źródło: comment_mjmamKu5Ggo5er3GJOMxyspGm1kXG67g.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Ja wiem ze nie chodzilo o to by wziac mlot i rozwalac wszystko. Ma duzo wystepien i co z tego? Ma kase, ma. Jednak prosi sie ludzi o wplaty na jego kampanie, rozumiem ze to dobrowolne wplaty ale "hola hola, on zarabia kilkanascie tysi na miesiac a typowy kowalski 1200 na miesiac, roznica taka ze kowalski nie prosi a on tak. Duzo wystepuje itp, ale co z tego? Nic takiego nie zrobil,
  • Odpowiedz
@FragujCOM:

Często się wypowiada (głównie kontrowersyjnie i na przekór), po każdym swoim wystąpieniu dodaje zdanie "poza tym uważam, że UE powinna być zniszczona" i przekazuje obszerne relacje z europarlamentu do swoich wyborców. Nic więcej zrobić nie można, szczególnie z siłą polityczną trzech chłopa (Iwaszkiewicz, Marusik, Korwin).

A opłacić swojej kampanii nie może, bo pojedyncza osoba może wpłacić tylko do 25 tysięcy.
  • Odpowiedz
@FragujCOM: On sam nie ma mozliwosci zrobic nic radykalnego. Gdyby stworzyl/dolaczyl do jakiejs koalicji... Obecnie robi to co moze, krytykuje Unie i pomysly europoslow i pokazuje Polakom za co dostaja tam takie pieniadze (rowniez na swoim przykladzie). Wiec w przenosni rozwala ja od srodka (troche, ale zawsze) :)
  • Odpowiedz
@FragujCOM: Jeśli ktoś chce wygrać wybory to musi włożyć w to kupę pieniędzy i wiadomo, że nie może przy tym sprzedać całego swojego majątku dla pojedynczej kampanii xD

No jednak Korwin jest dość aktywny w europarlamencie. Często tam mówi. W mediach podkreślał, że Jerycho upadło od trąb.
  • Odpowiedz
@FragujCOM: i niby co ma zrobić? Co byś zrobił sam na jego miejscu?

Robi przemówienia, ośmiesza unię, marnuje ich czas (i sam odpoczywa), ujawnia od kuchni ich głupotę i marnowanie naszych pieniędzy - świetnie, jestem bardzo zadowolony z tego jak tam działa.
  • Odpowiedz