Wpis z mikrobloga

@Czarny_Nindza, podjęłam wyzwanie! Może trochę późno, bo pod wieczór ta godzina chyba już nie podpada...

No ale, po latach przerwy od częstszego rysowania coś naskrobałam. Totalnie nie umiem cieniować,a twarz wydaje się płaska. Ale ale. Trening czyni mistrza! Może faktycznie warto do tego wrócić.Nowy poradnik kupiony. Jeszcze tylko lepsze kartki i jakieś ołówki poza B2. Czymajcie kciuki żeby zapał nie minął :)
#rysunek #hobby #rysujzwykopem
Limonkova - @Czarny_Nindza, podjęłam wyzwanie! Może trochę późno, bo pod wieczór ta g...

źródło: comment_9GLChgG6AA1VMv7wvXMjwIQFXQKncPzM.jpg

Pobierz
  • 9
Wiedziałem, że podołasz. :) Krok wykonany, teraz tak jak mówisz, ruszaj z kopyta dalej.
To czyjaś prawdziwa buźka czy zmyślona? No przede wszystkim rządzą tu oczy. Ładnie wyszły, nadają charakteru twarzy. Jest spoko jak na comeback. :)
Mówisz, że nie umiesz cieniować bo nie wiesz jak powinny się cienie rozkładać czy nie umiesz ich nanieść? Jak to pierwsze to zamiast z głowy, poprzerysowuj trochę ze zdjęć - cienie już ładnie ułożone są,
@Czarny_Nindza: Taak. Szyja taka płaska :D
Buźka zmyślona, ze zdjęć wychodzą mi jakieś mega krzywe, albo pucołowate. Co do cieni to i jedno i drugie. Nie do końca wiem jak powinny się układać i jak je nanieść.
Cyfrowo nigdy tak naprawdę nie próbowałam. Kiedyś chciałam nawet kupić tablet graficzny, ale bałam się, że mi nie podejdzie i nie będę miała co z nim zrobić. A myszką wyszło mi... słabo :D
A
Spróbuj kiedyś, ale tylko Wacomy, inne się nie nadają. Już za 200 zł można kupić takiego na spróbowanie, który przy okazji będzie i tak całkiem dobry. No i jak się wyda pieniądze to zawsze jest motywacja, że trzeba rysować by się nie zmarnowały. ;) Słyszałem o jednej dziewczynie, która rysowała... touchpadem w laptopie. I nawet w miare wychodziło niby. Mimo to nie polecam. :P

Moje prace można zobaczyć u mnie. :P Szkice.
@Czarny_Nindza: To czekam na jakieś prace :>
Jeśli uda mi się dłużej coś porobić i nie skończy się na słomianym zapale to mam gwarantowany tablet graficzny u swojego chłopaka :D więc muszę się zmotywować!
@aliceew: dzięki! Postaram się coś przerysować w najbliższym czasie. Fajnie do czegoś wrócić po dłuugim czasie :)