Wpis z mikrobloga

7 566 - 1 = 7 565

Tytuł: Droga królów
Autor: Brandon Sanderson
Gatunek: fantastyka
★★★★★★★★★★

Tak wiele mógłbym napisać,a sam nie wiem co napisać. Może tak napiszę: chciałbym walczyć na Strzaskanych Równinach jako pełny Odpryskowy, masakrować Parshendi. Chciałbym też studiować nad księgami jak Jasnah, dusznikować i zgłębiać tajemnice Pustkowców. Chciałbym postępować według Kodeksu, jednoczyć arcyksiążęta razem z Dalinarem i zemścić się na Sadeasie.

Śniła mi się ta książka, zawładnęła mną i już czuje straszliwy żal oraz ból że będę musiał czekać długie miesiące i lata na zakończenie tej sagi. Bo drugą część niebawem zakończę.

Geniusz,po prostu geniusz.

And so, does the destination matter? Or is it the path we take? I declare that no accomplishment has substance nearly as great as the road used to achieve it. We are not creatures of destinations. It is the journey that shapes us. Our callused feet, our backs strong from carrying the weight of our travels, our eyes open with the fresh delight of experiences lived.


#bookmeter #kindle #wykopkindleclub
Pobierz
źródło: comment_5XfkJ89Kj0SJFfOBYHHf0LkAgh0ReLdy.jpg
  • 6
@GaHee: czytam od listopada i nie mogę skończyć "Powrotu" od miesiąca, jest ciekawie, ale mam wrażenie, że pojawiło się dużo tekstu napisanego na siłe. Zostało 150 stron, może dziś skończe :D