Wpis z mikrobloga

@JakisTakiNick: A więc stwierdzasz, że zarówno neuropa i skrajna prawica nie używa logiki i myślenia.

Jako że skrajnej prawicy (żarliwych konserwatystów i nacjonalistów) jest na wykopie niewielu. To satysfakcjonująca odpowiedź.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Tak. Nie jestem neuropejczykiem. ;p Uważam obydwie skrajności za głupie.

Jako że skrajnej prawicy (żarliwych konserwatystów i nacjonalistów) jest na wykopie niewielu. To satysfakcjonująca odpowiedź.

Może mam inną definicję skrajności, ale według mnie wielu. Albo inaczej i wprost: wielu na wykopie jest głupich. Tak samo ze strony lewicy. Nie każdy wypowiada się na poziomie tak jak Ty.
  • Odpowiedz
ale żeby było jasne: sama neuropa też tylko w tej skrajnej części pewnie unika logiki jak ognia. Przeważnie jednak widzę, że to oni się kierują logiką. Prawactwo na wykopie chyba częściej logiki unika. ;)
  • Odpowiedz
@MajkiFajki: TROCHĘ BEKA, ŻE NIBY ŚMIEJESZ SIĘ Z NEUROPY, A TYMCZASEM 4KUCE NAJPIERW WYKOPUJĄ ZNALEZIKO, A POTEM ZAKOPUJĄ, BO SIĘ OKAZUJE, ŻE KORWIN #!$%@?Ł XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz