Wpis z mikrobloga

@diarrhoea: @dochrzanu: @bbackbone: bo mi jeden typo mówi, żebym zmienił na 400/2 od razu, bo tak to kwadratowy movement i aim z dupy, kiedy f0rest gra na 400/4 xD Także zacząłem wątpić + wcale nie muszę mieć 400/2 by lepiej grać, bo to preferencje chyba, no nie? Chyba, że jest to jakiś skok typu 800/9 czy tego typu rzeczy, to warto doradzić.
@pinkerton: Generalnie ja gram na takiej, bo po prostu najlepiej wchodzi. Próbowałem na wyższej, niższej i nic. Tak jest najlepiej. No i podkładka to podstawa, takie solidne 40x40 cm to najmniej. QCK + Polecam. mg 2 here (ostatnio gralem 2 tygodnie temu, wiec pewnie byloby i wyzej po vac ban wave ale czasu nie mam zeby grac)
@bbackbone: mam 38x28 i właśnie na jeszcze niższym sensie nie dałbym rady obrócić się jednym ruchem myszki o 180 stopni, więc uznałem dalsze obniżanie za bezcelowe. Sądzę, że 400/5 to dla takiego mireczka jak ja, co z kanciapy nie wychodzi, to i tak jest ok. Ale te natarczywe sugestie doprowadzają do szału - no to sugerowanie, że 400/5 to nie da się celować, a chyba dokładnie tyle ma s1mple xd
@bbackbone: jak mi się wżyna w rękę, to właśnie zaczynam wątpić i myśleć o DeathAdderze (miałem kiedyś, idealnie skrojona pode mnie) lub Rivalu (duuuża). Dzisiaj jeszcze potestuję, bo zauważyłem, że jak mam nisko ramię ułożone, to wżyna i wciska do podkładki, a jak wyżej, to śmiga. Szkoda tylko, że mam właśnie taki niski fotel względem biurka...
@bbackbone: u mnie bez szans na to, bo myszka wraz z klawiaturą (laptok) mieszczą mi się na styk do krawędzi biurka
(przed kompem jest keyboard, tak - to jedyne miejsce, gdzie może się znajdować, muzyka > granie jednak u mnie) - punkt obrotu jest u mnie na oparciu od fotela, który przydałby, żeby był nieco wyższy.
@bbackbone: pokój mam wielkości spiżarni i kupno większego biurka jest bez szans, maksimum wycisnąłem na samym starcie. Ale samo opieranie się o ramę mi nie wadzi - jedynie te zacinanie się skóry między mychą a podkładką… Po robocie pokombinuję, może da radę podkręcić fotel.
Ja gram na 1200dpi i 1,91 ;D Kiedyś grałem na 600 ale jestem leniwym #!$%@? i nie chce mi się machać ręką jak #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°)