Wpis z mikrobloga

Głosuje na Grzegorza Brauna.
Do wszystkich terkoczących jak #!$%@?, Palikot w TVNie o stosunku tego człowieka do kościoła, aborcji, eutanazji czy in vitro:
Jest dużo więcej spraw WAŻNIEJSZYCH do ogarnięcia w tym #!$%@?łku niż jakieś tam prawo do aborcji.
A jeśli #!$%@? się na tematy zastępcze w tv, bo przecież kwestie praw do życia że tak to nazwę, są wałkowane od lat to sami przestańcie o nich #!$%@?ć! NAWET NIE WIDZICIE JAK SYSTEM SPRAŁ WAM MÓZGI! Nie tym powinniśmy się zajmować.

JEŚLI SIĘ BOISZ, JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM.
#grzegorzbraun #polska #polityka
Pobierz m.....j - Głosuje na Grzegorza Brauna. 
Do wszystkich terkoczących jak #!$%@?, Palik...
źródło: comment_dleaPKtkgfTwfkIeM9BerouRUz414gMg.jpg
  • 19
@mahometgej: Dobry agent. Gdyby Korwin miał taką dykcję i opanowanie, to już dawno siedziałby w pałacu. Religijność mi nie przeszkadza. Dopóki nikt mnie nie próbuje konwertować na chrześcijanina mam to gdzieś. Gospodarka i porządna polityka zagraniczna są dla mnie ważniejsze niż kwestie światopoglądowe, które w obecnej sytuacji powinny być na szarym końcu listy tematów debaty publicznej.
Głosuję i tak na Korwina, bo Braun niestety nie ma szans na trzecie miejsce, które
@mahometgej: jasne lewaku znowu chcesz wcisnąć ludziom "mniejsze zło" ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to droga do nikąd
Braun nie różni się wiele od Terlikowskiego.
Jedyne rozwiązanie to deregulacja i depenalizacja (aborcji) i wtedy każdy korzysta z tego prawa wg. własnego sumienia.
Ale i tak katolstwo będzie drzeć ryj że hurr durr zabijanie dzieci.
Mam nadzieję że Braun zamierza wprowadzić kary za wykonywanie aborcji poza granicami RP(przez
@mahometgej: ta, mam głosować aby człowiek który widzi wszędzie spisek Żydów, Niemiec i Rosji, chce strzelać do mediów głównego nurtu itp. Pełnił funkcję reprezentacyjną w moim państwie?
Czy Cię już do reszty #!$%@?ło?
@mahometgej: ale z tą intronizacją Chrystusa na króla Polski to poleciał po bandzie. Następny fanatyk, nie zagłosuję na niego ze względu na takie pieprzenie hurr durr Jezus królem Polski, masoni, żydzi hurr durr
@Jade: Z tego co mi wiadomo to Maryja jest już królową Polski i jakoś to nikomu nie przeszkadza... Przynajmniej nikt nie napisal polskiego odpowiednika piosenki "God save the Queen".
@Sharley: nie chodzi o to, czy komus przeszkadza intronizacja czy nie (zresztą z tego co czytalam Chrystus juz jest krolem Polski, nvm), ale po jakiego grzyba on to postuluje obok argumentow gospodarczych? Boję się takiego kandydata, jezeli juz w spocie wyborczym zajmuje sie bzdurami to co będzie po objęciu wladzy?