Wpis z mikrobloga

Poszukuję atrakcyjnej cenowo hurtowni alkoholu, najlepiej #slask oczywiście ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli chodzi o szczegóły, to poszukuję wódki Stumbras, niestety niezbyt często widywana w hurtowniach.
O kimś z koncesją nie mam nawet co marzyć.
Czy jakiś Mirek słyszał o takim miejscu? ʕʔ
#alkohol #wesele #wodka
  • 6
@killerpizza Co do wyboru, to powiedziałam, że on głównie decyduje, bo ja się nie znam na alkoholu. Jednak poszukiwania, analizy, kupno etc. to wspólne działanie.
Ale my ogólnie działamy drużynowo. Razem zbieramy pieniądze i w ogóle nie ma podziału na "moje" i "twoje". Wszystko opłacamy ogólnie, nie dzielimy kosztów na pół, nie rozdzielamy sobie zadań. Ja szukałam fotografa, ale znów razem podejmowaliśmy decyzję i razem spisywaliśmy umowę.
Ale to naprawdę bywa różnie.
@zielonasowa: U nas ja płacę obrączki, wódkę, fotografa i muzyków. No i wiadomo, swój gang. Choć była też propozycja, by zrobić to po prostu na pół. Co do wódki to już wiem, że za dużo spuszczał się nie będę, biorę finlandię od kumpla ze sklepu po sąsiedzku, zrobi mi z 2-3złote taniej na butelce, ale w sumie przy tych 100 sztukach to o jakieś 100, czy 200zł przy tych kosztqch nie