Wpis z mikrobloga

@michelney: Bronisz zaciekle swojego kolektywu. To wysoko irracjonalne, ale na pewnym poziomie zrozumiałe. Fakty faktami, a opinie opiniami. Po n-tym przykładzie zaniżania poziomu wykopu przez neurope sam się z tym zgodzisz.

Pozdrawiam.
Dodatkowo zwolennicy prawicowych ideologii organizują się wzajemnie w celu plusowania swoich wypowiedzi, tworząc wrażenie, że ich zdanie cieszy się większym uznaniem niż w rzeczywistości.


@Aleksander_Newski: a no to wiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aleksander_Newski: Niezmiernie fascynuje mnie twoje przekonanie o wyższości wykopowej prawicy nad lewicą, propagowanie tego jakoby to #nauropa wykopywała bez czytania, dała się manipulować i generalnie jej członkowie byli głupsi.
Otóż mylisz się, #4konserwy wcale nie są lepsze, a nawet ostatni sprawiają gorsze wrażenie.
Dwa szybki przykłady:
-ten wpis http://www.wykop.pl/wpis/12199535/karolak-przez-kilka-dni-bedzie-przygotowywal-wpis-/ i autor sugerujący, że rzetelne przedstawienie materiału i zebranie argumentów z literatury jest czymś co należy wyśmiać.
-organizowanie się zwolenników Korwina na
prawicy nad lewicą,


@flager: Czemu takie uogólnienie? Nie potrzeba tu rywalizacji o to kto jest lepszy, a świadczenie kto zaniża poziom dyskusji wykopu na wielu poziomach.

Co do jednostkowych przykładów to też mógłbym ich wskazać niemało :).

A z ciekawości: czy znasz odpowiedź na zagadkę, którą wstawiłeś powyżej?
Co do jednostkowych przykładów to też mógłbym ich wskazać niemało :).


@Aleksander_Newski: Oczywiści że można wskazywać przykłady dla każdej ze stron, ja tylko wspominam o moim subiektywnym odczuci, kto od dłuższego czasu sprawia gorsze wrażenie.

Nie mam pojęcia, ja jestem z tej mniej inteligentnej części społeczeństwa i nie nadaję się do Mensy. Pewnie to jest coś w miarę łatwego, jakaś symetria lub przesunięcia w kolumnie/wierszu.
@krolikbartek: E tam, nie ma czym się chwalić. Byłem członkiem przez dwa lata, zdecydowana większość się nie udziela, a jak już ktoś się udziela, to przeważnie jest snobem i nołlajfem, a prezes obecny to też kawał chama, w czipsach chyba znalazł kartę członkowską. Poza tym, najinteligentniejsi ludzie nie należą do Mensy, bo wiedzą, że nie ma sensu płacić 150zł rocznie za naklejkę na legitymacji ( ͡° ͜ʖ ͡°