Wpis z mikrobloga

@noelo_cohelo: @Przemektyka: chyba mnie przeceniasz koleżanko, raczej kiepsko orientuję się w kwestii hosteli, bo mam swoje mieszkanie. Nic więcej poza tym co zaproponował pilot1123 nie mam, ale chyba @emdzi pracuje w hostelu, więc jest szansa, że pomoże :D?
  • Odpowiedz
@Przemektyka: Ja mógłbym Cię przespać, ale mam do zaoferowania tylko podłogę + śpiwór i koc. No i też jest opcja, że z @cree pojedziemy w drugą stronę na majówkę jak się wyrobię z robotą. W hostelach - jako że tu mieszkam się nie orientuję.
  • Odpowiedz
@Przemektyka: Dobra rada - od Brzegu do Opola jedź NAD Odrą, ruch praktycznie zerowy w porównaniu do krajówki, którą wybrałeś.
Zresztą dalej też bym inaczej polecał jechać, bo się pchasz w najgorsze tereny.
  • Odpowiedz
@Przemektyka: Jeszcze co do trasy - jak jedziesz przez Olkusz to rzut beretem masz Klucze i tam masz Pustynię Błędowską. Jak byłeś/nie zależy Ci na niej to jedź przez Trzebinię i Krzeszowice.
  • Odpowiedz
@metaxy: Ja bym jechał z Alwernii do Krzeszowic, bo piękna jest tam droga przez Tenczynek. Setki razy przez ostatnie lata śmigałem autem do KRK i specjalnie zjeżdżałem z autostrady.
  • Odpowiedz
@Przemektyka: Opolszczyznę przejedź tak jak narysowałem, do Opola cisza i spokój, a za Opolem ogień do Stzelec Opolskich krajówką z dobrym i szerokim poboczem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Przemektyka: u mnie w hostelu jest nocleg ale tylko z jedna noc z 1/2 maja. Jeżeli chodzi o cenę to tylko za 50 zł miejsce w pokoju wieloosobowym. To jest weekend wiec nie ma co liczyć ZR za taka kwotę dostanie się prywatny pokoj . Jak cos prv :)
  • Odpowiedz