Wpis z mikrobloga

Wykop pomaga i wykop radzi proszę wiec o poradę. Od dwóch tygodni jakiś cwel molestuje moją siostrę smsami, telefonami, wysyła jej zdjęcia penisów itd. (sporo tego jest) umieścił też ogłoszenie matrymonialne na telegazecie gdzie podał swój numer i potencjalnych kandydatów wysyła do domu mojej siostry. Za zaprzestanie swojej działalności żądał najpierw doładowania swojego konta prepaid w plusie (100 zł) a potem 2000 zł na rzekomą operację swojego dziecka (niestety odmówił podania konta i/lub spotkania ?!) Kontaktuje się cały czas z jednego numeru - 726 300 938. Sprawa został zgłoszona na policję która podobno działa w tym temacie. Boję się o moją sis i chciałbym wiedzieć co mogę zrobić żeby namierzyć drania ? #stalking #hacking #csiwykop
  • 15
numer mogę zmienić i na pewno to nastąpi jednak człowiek zna adres telefon i imię mojej siostry dlatego wolałbym wiedzieć kto to jest a nie po prostu odcinać strumień smsów, ponadto jego aktywność ma wydaje mi się wartość "dowodową"
@DiKey: taka sama sytuacja jak ze zmianą numeru tz. na nieokreślony czas odetnę tylko możliwość kontaktu (a wiem czy wtedy świr nie pofatyguje się osobiście ?)
@schuba: telekom nie powie kto on zacz bez nakazu. Niby mirki (a raczej ekipa karaczana) mogła by mu zrobić nalot smsowy, ale że nie ma pewności że to stalker powinno się wstrzymać. I zadzwoń do telegazety (#!$%@? ktoś tego używa?!)
@wytrzzeszcz: na nakaz czekamy :) telegazeta nic nie wie nic nie powie i generalnie "goń się frajerze" więc ten wątek na razie odpada .. chyba że policja do nich wystąpi to może puszczę parę BTW zdziwiłbyś się jak wielu ludzi jeszcze telegazety używa - sam byłem zaskoczony
@schuba: Napisz, że Twoja siostra nie może już tak dłużej i zebrałeś ten hajs. Ale spotkanie tylko osobiste, wieczorkiem gdzieś w alejce, na obrzeżach, obstaw swoich chłopaków w pobliżu i przemówcie mu dobitnie do rozsądku( ͡° ͜ʖ ͡°) Ew. porób zdjęcia mordy, zgłoś na policję, porozwieszaj wszędzie gdzie się da.