Wpis z mikrobloga

Oparta na samurajskim kodeksie bushidō doktryna japońska zakładała, że armia japońska jest niezwyciężona i dysponuje najdoskonalszym uzbrojeniem, przeciwnicy zaś są nastawieni pacyfistycznie, a więc są ustępliwi i słabi. Zgodnie z tym założeniem wojnę przeciwko najgroźniejszemu z przeciwników – USA – da się wygrać jednym zdecydowanym uderzeniem, które złamie kręgosłup amerykańskiej flocie na Pacyfiku i poprzedzi wymuszone orężem rokowania pokojowe.


Wymyśl sobie jakieś bushido, zostań z tego tytułu #!$%@? w pył dwiema bombami, oglądaj chińskie baje i wal konia do ośmiornic i ryżu zawiniętego w glony xD.

HURR DURR JAPONIA SILNA. VERY HONORABRU.

#japonia #bushido #anime #bekazsamurajow
Pobierz s.....s - >Oparta na samurajskim kodeksie bushidō doktryna japońska zakładała, że arm...
źródło: comment_lhJIY8nJwh483LnJoZ78sqooAX6BQkHB.jpg
  • 24
@sugarlips: Niezależnie od kraju, wkurza mnie gdy ktoś wypisuje bzdury. Zwłaszcza że kolejni ludzie to czytają i wyrabiają sobie zdanie. Z tym gardzeniem białymi otaku też info wyciągnęłaś nie wiem skąd. Jest to określenie negatywnie postrzegane gdy tyczy się samych Japończyków, oraz ma szersze znaczenie w samej Japonii. Widzę że słabo znosisz krytykę. Upewniłem się już co do wcześniejszej tezy na twój temat.