Wpis z mikrobloga

jeszcze raz magik David Blaine, powiem mi ktos jak to jest #!$%@? możliwe że ten typ wbija sobie rzeczy w ciało i nie leci mu przy tym krew i ogólnie sprawia wrażenie jakby nic się nie działo? Gdzie tu sztuczka, tak samo jak ludzie którzy widzą to na żywo, nie umiem uwierzyć i wydaje się to mega prawdziwe. #magia #iluzja #magic #davidblaine #ciekawostki
Hejtel - jeszcze raz magik David Blaine, powiem mi ktos jak to jest #!$%@? możliwe że...
  • 5
  • Odpowiedz
@Hejtel: w niektórych miejscach ciała tkanka zachowuje się nieco inaczej. Znając punkt jak w akupunkturze i wbijając przedmiot bardzo wolno można zablokować krwawienie na zewnątrz. Oczywiście musiało boleć jak skur*****.
  • Odpowiedz
@sezamus: pomyśleć ile musiał fatalnych w skutkach prób wykonać, aż mam gęsią skórkę. Ale jeśli za każdym razem trafia w ten punkt, nieomylnie, to jest #!$%@? profesjonalistą w 100%, dosłownie
  • Odpowiedz
@sezamus: @Hejtel: Czytałem o tym kiedyś-wystarczy wiele razy dźgać i goić to samo miejsce czymś cienkim, aż powstanie "tunel" w ciele, który jest na tyle mały, że normalnie go nie widać, ale może się bez problemu rozszerzać.
  • Odpowiedz