Wpis z mikrobloga

@szwajc124: ehh i przez takich matołów ludzie nas później postrzegają jak było. 2 tyg temu robiłem grilla to sam zacząłem sprzątać bo #!$%@? się na syf nie mogłem patrzeć - a stan mój był powiedzmy delikatnie - wskazujący.
Przecież to jest tutaj na 5min sprzątania. Każdy złapie po 2 butelki i święto.
@szwajc124: sęk w tym ze kosze są tam takie ze nic sie nie mieści jak dla mnie w lato powinni stawiać kontener i by bylo gdzie wywalić bo tak to nawet jak chcesz to nie masz gdzie, a jak postawisz siatke kolo kosza to porozrywane są przez psy czy #!$%@? wie co...
@siodemkaxx: wedlug mnie najlepiej by bylo to w jednym miejscu zbierać. Nawet na jakiejs kupce. Bo najgorze co m oze byc to zostawic taki #!$%@?. Gdzie folieni papiery lataja gdzie wiatr je poniesie. I jak dla mnie nic smiciarzy nie usprawiedliwia. Egoisci i estetyczni inwalidzi. O wychowaniu juz nie wspomne
@siodemkaxx: no to chyba ktos sie za to wzial. Jak bylem to smieci byly #!$%@? wszedzie zaczynajac od przejścia pod akademikiem na boisku do plazoeki konczac . Dalej juz nie jechalem bo przykry widok. A orientujesz sie czy mozna nadal normalnie legalnie na miasteczku pod chmurka pic? Bo cos slyszalem ze jakis czas temu chcieli to ukrócić bo malolaty przychodziły tam pic i sie tlumaczyly, ze przecież tu można.