Wpis z mikrobloga

@WhiteRaven12: z realem trzeba uważać, są po ciężkim meczu w LM (derby z Atletico). Trener może dać odpocząć pierwszemu składowi. Awans do następnej LM mają kieszeni - raczej nie do wydarcia (11pkt nad Valencia) i do tego oprócz dzisiejszego jeszcze 5 meczy. Sama Celta nie jest drużyną która pozwala sobie wpuszczać gole (34 stracone bramki na 32 mecze - w porównaniu do Real Madryt 28 straconych bramek na 32 mecze).
  • Odpowiedz
@yeaper: Real walczy o mistrza, jak straci punkty to na 90% przegra mistrzostwo.

Celta jest niezła, i to będzie ciężki wyjazd dla Realu. Jednak Barca i Real tak dominują ligę że wygrywają większość meczy a to zwiększone ryzyko jest rekompensowane przez wysoki jak na Real kurs :P

Ja tam jestem kibicem Barcelony i jak przegram te 2 dychy to i tak się będę cieszył xD
  • Odpowiedz
@Weed233: Mecz z Celtą ważny? daj spokój. Normalnie byłby kurs 1.2-1.3 na wyjeździe (of course, bo u siebie to mniej niż 1.1), ale kurs 1.7 podpowiada mi jedno, na pewno nie będą gryźć trawy aby go wygrać.
  • Odpowiedz
@Weed233: Szanse na Mistrzostwo Real ma typowo iluzoryczne, nawet jeśli dzisiaj wygrają

Oto pozostałe mecze Realu i Barcelony do końca kolejki

Real Madryt - UD Almeria +
Sevilla FC - Real
  • Odpowiedz