Wpis z mikrobloga

Za ostatnio głośno sprawą Amstaffa, który zjadł matkę głównej "aktorki" z filmu "Cześć,Tereska" rzuciłem okiem, na to co stało się z bohaterką powyższej produkcji. Mimo szansy jaką otrzymała, nic nie zmieniło się w jej sytuacji życiowej. Nadal pozostaje na marginesie życia społecznego i od 2004r. regularnie odsiaduje wyroki w ZK. #lodz #ciekawostki #film
Pobierz KuwbuJ - Za ostatnio głośno sprawą Amstaffa, który zjadł matkę głównej "aktorki" z fi...
źródło: comment_7g6aB8fUidtNNB2OOHYTHyvnDMNraKNF.jpg
  • 27
@KuwbuJ: Celowo #!$%@?ę od historii dalszych losów panny Aleksandry. Moim zdaniem jeśli ktoś uważa, że jeden pozytywny epizod ma duże szanse, aby odmienić losy takiej patologii... to jest naiwny jak osoby dzwoniące do programu Sekrety magii: Wróżbita Maciej.

@Twinkle: Czego konkretnie nie rozumiesz? Że nie wszyscy ludzie są milusi i niekoniecznie posiadają rozwiniętą empatię? Ogólnie przyjmuje się, że problem dotyczy 2-3% ludzi... i warto zaznaczyć, że ta
@DuzyZlyWilk: Akurat to nie przypadek, ze co druga taka historia z amstaffem jest wlasnie związana. I znam takie historie rownież od właścicieli a nie tylko z internetu. Choć sąsiedzi maja wyjątkowo miła amstaffke.
@Twinkle: No dobrze.... odpisałem Ci, że jakaś część ludzi chodzących po świecie czuje trochę inaczej. Jeśli w odpowiedzi kolejny raz piszesz, że nie ogarniasz tego wyobraźnią ("nie rozumiem jak można"), podkreślając swoją wrażliwość na krzywdę ("serce mi się kraja")... to w sumie równie dobrze mogłabyś napisać "NIE ROZUMIEM JAK DRAPIEŻNIKI MOGĄ SZARPAĆ TO BIEDNE NIEWINNE CIELĄTKO, OJ ZANOSZĘ SIĘ ŁZAMI". Może jesteś wrażliwa, ale jesteś
@DuzyZlyWilk: Jakis miłośnik i fanatyk widzę jestes. Wiec sie nie zaglebiam. Ja mam zdanie, ze wszelkie rasy groźne powinny być zakazane. A jeśli nie, to za brak smyczy i kagańca drakońskie kary. Dla właścicieli oczywiście.
Jakis miłośnik i fanatyk widzę jestes. Wiec sie nie zaglebiam. Ja mam zdanie, ze wszelkie rasy groźne powinny być zakazane. A jeśli nie, to za brak smyczy i kagańca drakońskie kary. Dla właścicieli oczywiście.


@michalec: Nie mam innych pomysłów jak zainspirować Cię do myślenia, abyś nie powielał durnych uprzedzeń, jak w swoim poprzednim komentarzu. Wcześniej nie pisałeś o karach dla nieodpowiedzialnych właścicieli, tylko wyrzuciłeś z siebie hejt na popularną rasę psa.