Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: @gibpotatoe: @Minieri: @etiopia: Oficjalne źródło to Sky Sport. No i ogólnie to tego, Palotta nie za bardzo chce przedłużyć kontrakt z Tottim, który kończy się w czerwcu 2016. No to #!$%@?, Totti będzie miał już wtedy 39 lat i 9 miesięcy.

Nie muszę chyba pisać kim dla mnie jest Totti, ale IMO w wieku 40 lat powinien już spokojnie odejść i objąć spokojną posadkę, a nie ciągle
@rooger: IMO w Romie sytuacja jest jeszcze bardziej absurdalna, bo o ile Del Piero wchodził już w ostatnim sezonie sporo z ławy i nikt chyba za bardzo nie miał nic przeciwko, no to z Tottim nie rozumiem tej frustracji wielu kibiców.

Tzn. ja też nie wyobrażam sobie Romy bez Tottiego. Totti jest dłużej w Romie, aniżeli ja żyję, aczkolwiek on musi kiedyś odejść i nie ma sensu sztucznie przedłużać tego momentu.
@Wojt_ASR: Nie było tak łatwo, zwłaszcza z Raulem. On miał między 2004, a 2006 rokiem naprawdę chude sezony, a grał mimo tego, że Owen, Morientes, Baptista byli w wyraźnie wyższej dyspozycji.

To ostateczne pozegnanie też wyszło z inicjatywy Raula, a nie klubu. To Hiszpan chciał odejść, a Real nie robił mu przeszkód (rozwiązano kontrakt, aby Raul mógł znaleźć taki klub, jaki chce, bez sumy odstępnego).