Wpis z mikrobloga

@didi91: Mam już zainstalowaną, będę testował przez kilka dni. Mam już 2 lub 3 apki za sobą, żadna nie dawała rady. Nagrania były niekompletne, zaczynały się w połowie rozmowy, albo przerwane były przed końcem. Może ACR da radę.
@Gari90: ja używałem tego https://play.google.com/store/apps/details?id=com.record.my.call&hl=en , teraz mam wbudowane w andoida i wystarczy, że podczas rozmowy nacisne czerwoną kropkę

@anonim1133: Dzwoni ktoś do Ciebie i mówi: kup mi ... w tym momencie przerywam i mówię poczekaj, zaraz naciskam nagrywanie i mówię, teraz możesz mówić - skleroza nie boli :)
Dzwonisz gdzieś na info linie.
Dzwonisz po pijaku lub ktoś do Ciebie.
Dużo uzasadnień może być.
Uważasz nagrywanie za coś złego?
@Gari90: też polecam ACRa, używam z powodzeniem od około roku, włącznie z synchronizacją do gDrive'a
raz na jakiś czas występuje problem z zawieszeniem się, wtedy nic nie nagrywa i nie sygnalizuje
ale być może zdarza się to tylko u mnie bo mam moją xperię zawaloną aplikacjami w tle...
Uważasz nagrywanie za coś złego?


@smirk0: Bez celowego, bez sensownego.
No ale faktycznie zdarzy mi się zapomnieć co miałem kupić - dzwonię raz jeszcze. Cała reszta mnie nie przekonuje - ale to już nie twój problem :P
@anonim1133: Bezcelowego, bezsensownego. Może nagrywania rozmów nie potrzebujesz, ale przydałby się jakiś mobilny słownik ;-)

Co do nagrywania rozmów - po prostu nie spotkałeś się jeszcze z sytuacją, w której byś potrzebował takiej opcji. Zdecydowanie nie jest to bezsensowne i nieraz ludziom tyłki ratowało w wielu sprawach. Źle nie życzę, ale jak to się mawia: "przyszła/przyjdzie kryska na matyska".
@Gari90: używam Total Recall, nagrywa czysto ładnie w różnych formatach(po wykupieniu pełnej wersji) i obie strony, nic nie trzeba włączać przed rozmową sam się uruchamia :)