Wpis z mikrobloga

#ama #korwin #duda, ciekawe czy wykopki beda tak samo krytyczne do Korwina jak do Dudy, zobaczylem pare odpowiedzi i nawet nie skomentuje ich. Oczywiscie odpowiadane na pol gwizdka. Odpowiadanie na pierwszy lub jakis losowy punkt pytania. Do tego ciekawe pytania i ciezkie oczywiscie pozostaja bez odpowiedzi. No ale to nie Duda, Korwin nie boi sie ciezkich pytan xD

Do tego macie tak #!$%@?, ze Korwin wrzuca swoje zdjecie, i milion komentrzy do tego zdjecia. Oczywiscie nie bylo by z tym problemu jakby kazdy z tych "komentujacych" nie wolal Korwina i nie mial miliona bezsensownych powiadomien, ze sobie fapia do jego zdjecia, tylko po prostu komentarz bez wolania Korwina. Mozliwe ze przez to nie odpowiada na ciekawe pytania czy w ogole odpowiada jak odpowiada, bo zanim dojdzie do jakiegos sensownego pytania, to w powiadomniach ma wiadomosci od tysiecy kucy marszczacych gruche do Jego zdjecia
  • 10
@porque: najlepsze jest to ze Ci idioci na sile szukaja usprawiedliwienia dla niego. jakby to byl Duda, juz by wieszali na nim psy. co do AMA, zgadzam sie, odpowiada pobieznie, tylko na niektore malo wazne pytania..
@LibertyPrime: wlasnie o tym pisze. Wiadomo ze nie odpowie. Ale kuce nie dają mu sie dostać nawet do nich. Przez bezsensowne powiadomienia.

No i widzę nie zrozumiałeś komentarza. Trochę jednak obiektywizmu by sie przydało. Bo jak to maja byc odpowiedzi prezydenta Polski w tej formie jak odpowiada. To serio niech lepiej zakończy karierę. Oczywiście tez nie jestem za Duda. Ale po nim wszyscy z gory na dół pojechali. I oczekuje ze
@mentosh: widzę ktoś to dostrzegł i zrozumiał o czym pisze. A do tego widziałeś te jego odpowiedzi. Na #!$%@?. Jak wybrał pytanie to niech odpowie na ten komentarz w 100%. A nie pisze tak jakby to były jakieś jego wypowiedzi cytowne z kontekstu z jakiegoś wywiadu i wklejane.
@porque: Z tego co ja widzę, to zazwyczaj tylko na pierwsze pytanie odpowiada i nie odpowiada na pytania typu "gdyby pan nie startował, to na kogo by zagłosował" - bo to głupie pytanie. Kandydat nie może odpowiadać na takie pytania. A z tego co poczytałem, to nie widziałem tam żadnego trudnego pytania jak na razie.No chyba, że mowa o "Dlaczego był pan w SD" i podobnych, na które Korwin odpowiadał już
Do tego ciekawe pytania i ciezkie oczywiscie pozostaja bez odpowiedzi.


@porque: No nie wiem, na pytanie o kochankę i nieślubne dzieci odpowiedział, więc kluczem na pewno nie jest "ciężkość" pytania! Niestety pytań bez odpowiedzi nie jestem w stanie przejrzeć, bo mój laptop nie spełnia wymagań.
@porque: Przy takim masowym ama chyba nie ma innego wyboru niż alternatywa ilość/jakość odpowiedzi. Możliwe, że ktoś ze sztabu i jednocześnie użytkownik wykopu podpowiedział takie podejście analizujac ama dudy.