Wpis z mikrobloga

Jak pewnie niektóre mirabelki już wiedzą, w rossmanie od dzisiaj -49% na różne kosmetyki kolorowe, więc pomyślałam, że kupię sobie jakiś droższy korektor. W sklepie bab jak mrówków, wszystko rozpaćkane, porozwalane i poodkręcane, klasyka - pewnie nie tylko u mnie. Na szczęście przedarłam się do pracownicy i wyprosiłam nieśmiganą sztukę z tajnych zapasów.

Za tydzień tusze do rzęs, już szykuję glany.

#kosmetyki #makijaz #promocje #rossman
  • 18
@pusheeny: Tak przeważnie robię, ale tylko przy okazji większych zakupów, szkoda mi zamawiać przez internet korektor za 10 zł i płacić drugie tyle za przesyłkę. :D

A jak już sobie gawędzimy w różowym gronie - polecacie jakąś beżową kredkę do oczu?
@zupa_z_kasztana: teraz można już dostać ją spokojnie w rożnych drogeriach internetowych :)
p.s. pogadaj z koleżankami, zróbcie większe zamówienie i pach, wychodzi tyle samo
ja mam z lovely, też tania i mięciutka, lubię ją :)
@JAmajki: To jest raczej niemożliwe, bo w moim mieście mam tylko jednego znajomego, który raczej się nie maluje. :D Ale bywam czasami w Krakowie, na pewno wpadnę do Inglota po Duraline. <3

Swoją drogą jakby któraś z was była z Zagłębia, mam do oddania krem BB od Maybelline. :P