Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@sekibun: używam jej do śledzenia snu, liczenia kroków i powiadomień ze wszystkich aplikacji, które sobie wybiorę (czyli u mnie połączenia, SMS, fb, gmail, kalendarz, sleep za android).

Wybudzania w odpowiedniej fazie snu chyba we wbudowanej apce nie ma dlatego używam sleep as android.

No i tyle mi wytrzymała :-)
@sekibun: ja używam z Oneplus One. Można z innymi na dość świeżym Andku lub IOS.

Kupić najlepiej od Chińczyków. Jakiś Gearbest, Banggood albo coś podobnego. Ciągle zmieniają ceny więc warto sprawdzić gdzie taniej i tam wziąć.
@vlodar: Mógłbyś mi powiedzieć jak to się sprawdza jeśli chodzi o opcję budzenia? Kroki liczy dokładnie? Opcje z bieganiem/rowerem też prawilnie działają? Zastanawiam się czy to sobie kupić:)
via Android
  • 0
@Pikaczu: budzi wibrując.
Kroki liczy dość dokładnie chociaż mojej żonie ostatnio zaczął liczyć dużo mniej niż wcześniej. Chyba się coś zepsuło, czekamy na update firmware-u.
Z opcji biegania kiedyś korzystała ale coś tam się w międzyczasie wyłączyło i nie była zadowolona. Ja biegania nie testowałem :-)

Za te pieniądze polecam dla samych powiadomień. One działają idealnie i są bardzo przydatne (dla mnie i dla mojej małżonki ;) )