Wpis z mikrobloga

w jednej tylko sprawie toczonej przeciw niemu wydal na 2 adwokatow $1,5 mln. Gosc ma, nieograniczony budzet, prawdopodobnie znow sie wywinie z tego, zyjemy w takich czasach ze bogaty moze wiecej...
Pdolujace to w ch#j
@4kroki: szczerze mówiąc, ani zaskakujący, ani specjalnie trzymający w napięciu dla mnie ten dokument. Raczej sprawozdanie + śledztwo dziennikarskie.
Dla MNIE jest to przereklamowany dokument.
@4kroki:

żaden problem zweryfikować tylko to nie jest żaden dowód na popełnienie morderstwa. Napisać sobie na kartce możesz co chcesz i to ewentualnie robi z ciebie podejrzanego w danej sprawie ale żeby za to za kratki wsadzać to raczej nie możliwe.
@tatwarm: jasne, ale jest to jeden z wielu elementów układanki, które prowadzą do całości i którą obowiązkowo powinna się zająć policja, a w dokumencie nie ma w ogóle żadnej wzmianki żeby policja się tym zainteresowała. Jedynie koleżanki zaginionej, które to znalazły były tym jakkolwiek zainteresowane.
@4kroki: tak się głupio składa, że mam wykształcenie w kierunku bezpieki wewnętrznej ;D Jednak po praktykach na komendzie podziękowałem tej instytucji - bo ludzie są tam mega fajni, sama instytucja ssie pałkę. Tylko "krawężniki" i drogówka są chamscy/mamtowdupizm przedstawiają, bo spotykają nie jedną patologię i się zwyczajnie zmienia im nastawienie.
No ale odleciałem od tematu.
Zaskakujące było dla mnie może pierwsza dwa odcinki, gdzie pokazali że to on był "kobietą", a