Wpis z mikrobloga

najgorszy telefon w historii telefonow #sony #z3 wyciagam go wczoraj z kieszeni a tu pekniety ekran, 2gi raz w ciagu 5 miesiecy stwierdzilem ze nie bede go naprawial... dzis rano o 6:45 zaczyna dzwonic... i nie przestaje , 50min pozniej moje nerwy nie wytrzymuja i przyjeblame mu kilka x z piesci, przestał.... chyba umarl.. mam nadzieje !! juz nigdy nie kupie zadnego telefonu firmy sony !! i przestrzegam was mirki, z tym telefonem trzeba sie obchdozic jak z gownem ! #niepopularnaopinia
  • 15
  • Odpowiedz
@Mlody91: Ja użytkuje Z3 Compact i uważam,że jest to mój dotychczas najlepszy telefon. Nie miałem z nim żadnego problemu przez praktycznie pół roku użytkowania.
  • Odpowiedz
@Trsnu: do pierwszego upadku
moinm poprzednim telefonem byl htc one s , dalej lezy na polce jako telefon awaryjny, to taka wspolczesna wersja noki 3310, niezniszczalny, kolega kupil sobie m8 mini i tez twierdzi ze niezniszczalny polecam te telefony, sony nie dosc ze kruchy to jeszcze wyswietlacz w wysokiej cenie a wystarczy male pekniecie zeby caly nie dzialal
  • Odpowiedz
@shiina: nie podzielam twojego zdania, malo tego, nie wieze w nie od kad nadzialem na ten pechowy telefon slysze same zle opinie o pekajacym ekranie od doslownie wszystkich posiadaczy
mi tez raz wyleciala z3 na metalowe schody modlilem sie 5 min za nim podnioslem, pomoglo
ale trzymanie w kieszeni to bylo za duzo dla tego #!$%@?
  • Odpowiedz
@Smartek : A co przekonało Cię do IP 6?
Zastanawiałem się nad jego zakupem ale stety niestety w tych pieniądzach nie jest to moim zdaniem dobry pomysł. Przeglądając różne testy szybko przestał być obiektem moich zainteresowań.
  • Odpowiedz
@Trsnu: Miałem prawie każdy model iPhonów po kolei. Teraz to naprawdę potężny smartfon, a przy okazji cały czas bardzo stabilny i bardzo płynny. Miałem tylko RAZ i to JEDEN problem przez wszystkie wersje iOS - była wersja, w której źle działał Bluetooth i mój pulsometr źle się parował.
Po aktualizacji jak ręką odjął.

Miałem kilka highendowych słuchawek z Androidem, ojciec ma Note'a 4, siostra A5. Bawiłem się i znam te telefony. Jednak w dalszym ciągu nie mogę się przekonać do Androida.

Więc odpowiem Ci inaczej: do Z3C zniechęcił
  • Odpowiedz
@Smartek : Dzięki za rzeczową odpowiedź.
Mnie w IP odpycha przede wszystkim brak możliwości łączności ze wszystkimi urządzeniami i ta poprawiona wydajność baterii nadal znacznie ustępuje tego co oferuje z3c.
w dni robocze dwa pełne dni wytrzymuje (transmisja i WiFi cały czas odpalone)
  • Odpowiedz
Pech. Moja z3 juz po serii upadkow i zadnych zniszczen. Podstawa to dobry cover, choc przezyla upadek że strychu na parter(panele) bez jakiegokolwiek covera. Szczerze moge polecic Z3. #chwalesie
  • Odpowiedz