Wpis z mikrobloga

@Zeroize:

T-44 to spokojnie brałem na solo HT tego samego poziomu.

I na tym się kończyło, walka z tierem X bez golda mija się z celem, nawet z niektórymi IX. Jego rówieśnik dostał działo z T-54. T-44 to kolejny zapomniany przez WG czołg, który służy jedynie wyciąganiu od graczy srebra na pociski premium.
@sirKruk: Z IX też nie miałem problemów chociaż trzeba było się napracować, co do X pokroju e-100 i mausa dałem je radę ubijać ale tylko współpracując z innymi. Jeśli podejmujesz na T44 walkę frontalną z HT to wiadomo że padniesz raz dwa, ale jeśli wykorzystasz jego atut i objedziesz HT, to nie ma #!$%@? we wsi i te też padną i to praktycznie bez złota. Natomiast T-44 zawsze grałem agresywnie i
@Zeroize: Nie zgadzam się z Twoim zdaniem, ale widzę też że się nie dogadamy. Swoją drogą motyw z objeżdżaniem zawsze mnie bawi, ej E setko weź poczekaj sobie i nigdzie nie uciekaj, jadę teraz na wycieczkę dookoła mapy i wjadę Ci na tyłek za jakieś 2 minuty, ok? To tak nie działa.
Bez urazy, odkup sobie T-44 jak chcesz, napisałem tylko dlaczego wg. mnie ten czołg jest średniakiem - sam bitwy
@sirKruk: Ale kto każe E-100 czy innym HT czekać? Jadę przed siebie, widzę samotnego HT bez wsparcia to cisnę do niego i objeżdżam w promieniu ~50 metrów o ile mapa pozwala, a nie omijam szerokim łukiem jadąc drugą strona mapy jak to sugerujesz. Gość jest załatwiony to leci się dalej. Przecież wszystkie taktyki się mieszają, a jeśli HT stoi w szczerym polu to zanim wykona obrót sobą i lufą to spokojnie
@Zeroize: T-44 nie okrąży e-100 traci za dużo prędkości na skrętach. Nie przesadzajmy z tą mobilnością ;) Hm każdy ceni w czołgach co innego, ja wolę celne dzialo i sensowną penetrację zamiast żałosnego działa i przeciętnej mobilności w cenie dobrego pancerza. Ale szanuję zdanie innych i faktycznie to, że mi się słabo nim grało nie znaczy, że ktos inny nie będzie lepiej ogarnial tego czolg ode mnie i pokocha t44
T-44 nie okrąży e-100 traci za dużo prędkości na skrętach.


@sirKruk: Zależy od promienia w jakim go objeżdżasz. Jeśli objeżdżasz delikatnie skręcając, ale jesteś w stanie uciec przed jego lufą to nie tracisz tak dużo. Gorąco się robi jeśli jesteś za blisko, bo wtedy rzeczywiście pełny skręt bardzo spowalnia czołg i wtedy trzeba się posiłkować jazdą do tyłu i do przodu.
@Zeroize: Nie musisz mnie uczyc mechaniki gry, ale jak juz to robisz to wez tez pod uwage znieksztalcenia terenu i opory gruntu. Nieczesto walczysz na idealnie plaskim gruncie. Tak czy inaczej jest to do sprawdzenia na treningowce dla ciekawskich. :)
@Eau-Rouge: Każdy ma swoją definicję op czołgu i jest to zależne od stylu gry, żeby nie było to dla mnie jest op czołgiem z mt na VIII tierze.

@sirKruk: Takie rzeczy jak zniekształcenia czy opór to pomijałem (jak się ma gładką jazdę itp. to już to nie przeszkadza), a weź pod uwagę, że czołg objeżdżany także podlega oporowi gruntu itp.