Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do tych, którzy są bliżej życia partii i struktur #partiakorwin #korwin

Mój dom jest dosłownie 20 metrów od wejścia do komisji wyborczej i KAŻDY widzi jego okna w momencie wchodzenia na głosowanie w trakcie wyborów. Chciałbym tam umieścić jakiś plakat/plakaty i tu pojawia się moje pytanie: czy mam je sobie drukować na własną rękę, czy mogę się jakoś zgłosić do struktur, żebym dostał jakieś oficjalne plakaty do wywieszenia? Jeśli to drugie to gdzie się zgłosić?

Wołam @RPG-7, bo Ty wiesz o wszystkim.
Dodam jeszcze #4kuce, więcej tagów nie znam.
  • 11
bo Ty wiesz o wszystkim


@Kirkain: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeżeli wywiesisz przed ciszą wyborczą to oke, jeszcze sprawdze w jakim promieniu od komisji jest możliwość agitowania
@RPG-7: jak to możliwość agitowania, jak to mój własny dom xD nawet wywiesić coś na własnym oknie zabraniają w tym kraju? Gmina Mińsk Mazowiecki, ale wolałbym plakaty odebrać w Warszawie jeśli się da, bo tu studiuję i mieszkam na co dzień, jako prawilny słoik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kirkain: dobra, nie widzę nic o odległości od komisji wyborczej plakatu ;)

jeżeli chodzi o wawe to obadaj ich fanpejdże miejskie, powinno być info o wydawaniu plakatów :)
@Kirkain: mam kilka plakatów, mogę Ci odstąpić. Ewentualnie siedziba KORWIN jest na ul. Pięknej - jak chcesz możesz też tam podejść.

Z mojego doświadczenia wynika, że nie powinieneś mieć z tego powodu problemów. Gwarancji jednak nie daję.
@neomotion1: u mnie nigdy czegoś takiego nie robią, od dziecka obserwuję wszystkie wybory z bliska (z powodu lokalizacji domu tuż obok lokalu wyborczego) i zdarzyła się np. sytuacja, że pewny komitet w nocy z soboty na niedzielę powiesił kilka plakatów przy drodze dojazdowej do lokalu wyborczego (jakieś 50 metrów od wejścia do lokalu). Nikt nic z tym nie zrobił, nikt nie zrywał.