Wpis z mikrobloga

Czołem Misie kolorowe!

Z racji tego, że @Se8a nie podoba się moja organizacja WykoPiwa Rzeszów link do komentarza poszukuję innej osoby chętnej ogarniania całej sprawy.

Po wypowiedziach wychodzi, że moja osoba odstrasza na WykoPiwie. Sprawia, że są po WykoPiwie niemiłe odczucia i w ogóle, gdyby można było na kogoś rzucić istnienie lewaków na świecie to pewnie byłbym to ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przepraszam też, że do tej pory nie pojawiło się podsumowanie z ostatniego, X już WykoPiwa. Miałem zabiegane ostatnie kilka tygodni i po prostu miałem też mniej czasu na wszystko, ale takie podsumowanie się pojawi - prędzej czy później. Zostałem nazwany nawet "łosiem", więc obiecuję to zrobić i co pół roku nie trzeba przypominać.

Wołam spam listę. Zapraszam do dyskusji. Poszukujemy nowego chętnego przejęcia roli organizatora wyjścia nie tylko na WykoPiwo, ale także WykoKręgle czy WykoWódkę, bo takie wyjścia się odbywały, a w przyszłości będzie potrzeba organizacji ogniska/paintballa i tego typu wyjść.

Dodatkowo proszę o rozważenie ewentualnego zbanowania mnie na WykoPiwo, bo niektórzy by się tam pojawili, gdyby mnie nie było.
#wykopiworzeszow
  • 33
@wrednota: Nie wiem jak mam zrozumieć ten komentarz, czy on jest krytyczny czy odwrotnie o do której osoby.
Akurat mojego różowego to ty lubisz z tego co zauważyłem.

Nie ważne, to nie moja piaskownica, nigdy w niej nie byłem, chciałbym ale zawsze jest jakiś problem (,)
Naprawdę jednak takie wrzucenie tamtej dyskusji tutaj to zwykła siara, takie poskarżenie się, jak tu lubić gościa ( ͡° ʖ
@biczek: Nie #!$%@? - skoro są zarzuty to trzeba je poddać pod dyskusję na forum. Społeczność chodząca na wyjścia jest raczej zgrana i wszystko przegadujemy. Może pojawi się jakiś pomysł na rozwiązanie całego problemu, bo co pisiont głów to nie jedna.

@wzr1one: W sumie jesteś pierwszy, który się do tego przyczepił.

@Se8a: Zmiana organizatora wyjścia nie dotyczy tylko mnie i Ciebie. Są ludzie, którzy liczą na comiesięczne wyjścia, którzy
@wrednota: Ja już kończę, wyraziłem parę słów do niego które mu się nie spodobały, mógł z godnością odpowiedzieć i pokazać poziom, zamiast tego wrzuca wpis robiąc gównoburzę z tego powodu, nie odezwałem się nic na temat samej jego organizacji, może i jest wzorowa, odezwałem się tylko i wyłącznie na temat jego osoby, a dokładnie jego działalności na wykopie.
Mojego różowego też już zdenerwował, a byśmy chętnie się pojawili kiedyś na wykopiwie,
Jak się komuś nie podoba to niech organizuje swoje wykop piwo albo wnosi cos od siebie. Mam w dupie to kto jest organizatorem byle by Mirki i mirkowny z miast nad wislokiem spotykali sie razem ;)
@Se8a: Po pierwsze - piszesz, że przyszedłbyś z różową, gdyby mnie nie było. Z drugiej jednak strony ja to piwo organizuję dlatego, więc jedno z drugim się kłóci.

Rzuciłem temat pod dyskusję, bo może jest więcej takich osób, którym się to nie podoba, może ktoś chce być organizatorem, bo może jesteś pierwszy, który odważył się wykonać taki krok i powiedzieć co ludzie myślą o tym wykopiwie.

Skoro pojawia się "armia obrońców"
a byśmy chętnie się pojawili kiedyś na wykopiwie, ale jak to teraz zrobić (,)


@Se8a: to przyjdź. Nikt Cię nie zje przecież. A tak będziesz miał okazję przekonać się jak jest i jaki jest saprens na żywo. Nie musimy się wszyscy nawzajem kochać, ale zawsze to fajniej spotkać się w gronie innym niż "normalni" znajomi.
Zostałem nazwany nawet "łosiem", więc obiecuję to zrobić i co pół roku nie trzeba przypominać.

( )

ej, @Sarpens, ale przecież ty całą atencję WykoPiwa zbierasz. czo ty tu za foszki odstawiasz?
@wrednota:
Ja mam już dość tematu, szkoda nerwów, nie chciałem zaczynać ogólnorzeszowskiej mirkowej debaty.
Uważam tylko ze @Sarpens przesadzasz ze zbieraniem atencji, pomijając już inne sprawy to ogółem nic wielkiego do ciebie nie mam. Niepotrzebnie tylko dałeś ten wpis podlinkowując do starego, nie miało to żadnego celu, chyba ze myślałeś że w ten sposób się "odegrasz".

Ja też mam charakterek, co być może mógłbym kiedyś wszystkim pokazać na spotkaniu, ale man,
@Se8a: Tak jak Ci powiedziałem - pojawił się problem, który zasygnalizowałeś szukam jego rozwiązania - w przypadku większej społeczności należy poddać temat głosowaniu czy omówieniu, bo jego rozwiązanie dotyczy każdej osoby w niej zawartej.

Moglibyśmy sobie spokojnie nawrzucać na PW obelgami, wierszykami, limerykami czy co byś tam chciał. Ale to i tak nie zmieniłoby samej organizacji, mojego stylu bycia czy czegokolwiek co do tej pory tworzyło Twój problem. Tak była szansa
@Sarpens: jeśli uważasz że stać mnie tylko na "obelgi, wierszyki limeryki" to się mylisz, mam honor i godność człowieka i niczego takiego nie zastosowałem w moich spisach.
@fifithebest: Zdziwiłbyś się jaką moja ma tolerancję do takiej zabawy ( ͡ ͜ʖ ͡)
gorzej że sam ją zaciągam w takie miejsca ( )
@Se8a: No dobra - masz honor i godność człowieka - dlatego mnie stosowałeś konstruktywną krytykę wcześniej poprzez zwykłe oczernianie w publicznym poście podpinając się pod jakiś temat : D
@Se8a: Jak możesz w ogóle krytykować Sarpensa. Jeśli Ci nie pasuje to sam zorganizuj wykopiwo a nie krytykuj innych. Przez cały kwiecień Sarpens nie napisał nic o wykopiwie i nikt inny też nic nie napisal wiec gdyby nie on to pewnie wcale byśmy się nie spotykali. Poza tym nawet jeśli organizator by się zmienił to Sarpens miałby zakaz wstępu? Dlatego lubię wykopiwo bo każdy jest tam mile widziany i ja odnośnie
@mustafas00: I mamy dwa sprzeczne głosy - z jednej strony Sa8a, który mówi, że moja reklama jest zbyt nachalna, z drugiej strony są osoby, dla których nawet 4 wpisy o kręglach to za mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sarpens: Oj tam, mam nadzieję, że jednak nie zrezygnujesz z rozpowszechniania informacji o wykopowych spotkaniach. Niektórym osobom widać średnio odpowiada taki dość często spotykany na wykopie styl wypowiedzi - dla mnie też byłoby to dziwne, gdybym nie zaglądał na mikrobloga :)
@Se8a: Liczę, że się pojawisz na spotkaniu społeczności wykopowej w Rzeszowie. Za każdym razem przychodzą nowe osoby. Niektórzy przychodzą na niektóre spotkania, niektórzy częściej, a niektórzy byli widziani tylko