Wpis z mikrobloga

Jak już wiecie, wysłaliśmy zaproszenia do udziału w AMA do wszystkich kandydatów na urząd Prezydenta RP. Jeśli nie śledziliście tematu od początku, to zapraszamy do zapoznania się z naszym pierwszym, drugim i trzecim wpisem.

Jako pierwszy na nasze zaproszenie odpowiedział pan Andrzej Duda. AMA z nim rozpocznie się jutro (23 kwietnia 2015r) o godzinie 17:00 i potrwa do godziny 18:30. Zapraszamy do udziału w AMA i liczymy, że przygotujecie sporo ciekawych pytań, które pozwolą bliżej poznać osobę pana Dudy.

Pamiętajcie, że bez względu na poglądy i sympatie polityczne, zadawane pytania powinny być merytoryczne. Nie będziemy tolerować agresji słownej, obrażania i wyzwisk.

O kolejnych AMA będziemy informować już wkrótce.

#ama #wybory #wykop #wykopowedebaty
wykop - Jak już wiecie, wysłaliśmy zaproszenia do udziału w AMA do wszystkich kandyda...

źródło: comment_2Ck4rhoHCHelrDUydcP7PPshGowzXWcC.jpg

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FF0000: Słyszałem wywiad Dudy chyba w RMFie i na wszystkie pytania(a były dosyć ciekawe, pamiętam, że miło mnie redaktor zaskoczył) odpowiadał w sposób wymijający: "Niby tak, ale jednak może nie, a może lepiej nie, chociaż trochę chciałbym tak". Po tym wywiadzie skreśliłem Dudę. Ale innego kandydata godnego mojego głosu na tę chwilę nie znalazłem. Zastanawiam się czy tak ciężko jest zbudować w Polsce siłę polityczną ze zdrowo myślącymi ludźmi. Czy
  • Odpowiedz
Już widzę tych wykopków, którzy zamiast zadawać normalne pytania, chcą pouczać kandydata na prezydenta RP z ekonomii xD
  • Odpowiedz
Już widzę tych wykopków, którzy zamiast zadawać normalne pytania, chcą pouczać kandydata na prezydenta RP z ekonomii xD


@aj_waj: "Profesjonalni" dziennikarze też pytaniami próbują ciągle coś narzucać. Skoro oni mogą, to wykopki też.
  • Odpowiedz
Nie będzie mnie w tych godzinach, ale zapytajcie proszę dlaczego z Wąsatym chce debatować a z innymi kandydatami już nie?
  • Odpowiedz