Wpis z mikrobloga

@anas_lex: Zwieśniaczonych też nie lubię. Po prostu E60 to najbrzydsza seria 5 w historii, najbardziej od czapy, niepasująca do poprzednich ani następnych, bez pokrewieństwa i charakterystycznych cech tych samochodów. To by mógł być ewentualnie Mercedes, ale na pewno nie BMW.
@jamtojest:
Znam ludzi którzy twierdzą że e65 to najładniejsza generacja serii 7 i co ty na to?
Masz prawo twierdzić że ta 5 jest najbrzydsza co nie znaczy że masz rację :) Ja się nie zgadzam. E60 to był spory krok do przodu. Bez pokrewieństwa może dlatego że polityka firmy różni się znacznie od tego co prezentuje np VW wprowadzając kolejne do znudzenia już identyczne kolejne generacje passatów czy golfów. Kontrowersyjny
@pan_krawczyk: @anas_lex: No bez jaj z tym E65, jeszcze powiedzcie, że E46 compact ;)

Co do E60. To nie jest brzydki samochód, ale on nie ma charakteru BMW i jak na BMW jest relatywnie brzydki. To oczywiście tylko moje zdanie... no i większości fanów marki ;)

Kiedyś to tłumaczyłem obszernie. Nie chodzi o to, żeby wszystkie piątki był takie same, absolutnie. Ale F10 jest naturalną ewolucją E39, mimo że nie