Wpis z mikrobloga

  • 1905
Elo, dzisiaj mija rok na Wykopie, ale nie będę żebrać o plusy bez pokrycia. Za to robie małe #rozdajo. Dzisiaj o północy wylosuje jednego #rozowypasek i jednego #niebieskipasek spośród plusujacych, którym wyślę skromny, ale prawdziwy, wykopowy zestaw must have. Niech się kręci! Powodzenia Mirky i Mirkowny!
Pobierz Pyskata - Elo, dzisiaj mija rok na Wykopie, ale nie będę żebrać o plusy bez pokrycia....
źródło: comment_BoRTM5if9SGsFKlTMuxVEXTriW8pH1WF.jpg
  • 48
@Pyskata: Życzyłbym stu lat (na wypoku), ale mogłabyś od tego zwariować, więc może lepiej nie ;) Ale tak z rok jeszcze z nami posiedź, potem może wyślemy Cię na wakacje (a właściwie zrobi to moderacja - banem na miesiąc. U mnie podziałało) i będziesz mogła odpoczać
@Pyskata:
ZNACIE TE LASKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE #!$%@?ĘTE" SZALONE. PMS, DARCIE RYJA, ŻRE BO PŁACZE, PŁACZE BO GRUBA, WINKO Z KOLEŻANKAMI DO PORZYGU, NA DVD KOMEDIA ROMANTYCZNA, Z GRAMOFONU MYSLOVITZ, A NA DOJEBKĘ EKOLOGICZNE CIASTECZKA OWSIANE I ORGANICZNA KAWA Z MLEKIEM SOJOWYM. SKOK W BOK Z ENRIQUE BO HORMONY KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE