Wpis z mikrobloga

@twardziel_psychopata: nie wiem mi się jakoś kijowo gra od kilku dni, da Ci takich 5-6 do drużyny co mają mniej niż 45% wr (zastanawia mnie jak to możliwe) i lipa... Teraz też jechałem moim ELC celowałem w is6 to mi tiger1 czerwony z 45% wr wjechał pod celownik i dostał ode mnie strzała, po czym się odsunął i w nagrodę ja dostałem strzała od isa T_T. A potem pretensje do mnie
@twardziel_psychopata: a tak taki pomidor ma więcej WR niż ja na niektórych tankach
WZ-111 model 1-4 - 25 - 32%
ARL V39 - 78 - 33%
M4A3E2 Sherman Jumbo - 99 - 38%

Na WZ liczę, że jeszcze będzie dobrze jak wymaksuję, ale na poprzednikach jakoś nie potrafiłem wygrać.
@saimonm: zmartwię cię, wz-111 1-4 jest dość mierny. też miałem nadzieję, że z lepszą lufą z OMAHGERD 490 dmg na strzał będzie lepiej. nabiłem już 130k expa od wbicia lufy i nadal nie pobiłem rekordu dmg zrobionego stockową lufą - topowa jest tak niecelna, że trzeba grać na krótki dystans lub skupiać się 3 sekundy będąc całkowicie odsłoniętym (a jak już pewnie zauważyłeś, jest papierowy).
na szczęście jeszcze tylko 95k expa
@tenkowal: mi się wztą grało bardzo dobrze, is2 i 110 też trzeba było grać na krótki dystans, 113 mam zbadanego, ale nie kupowalem i nie zamierzam, bo tylko sie rozczaruje tym dzialem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Eau-Rouge: wz 111 1-4 - 1900 dpb, st-i - 2050. do tego st-i ma się jak bronić, wz 111 1-4 - nie. przyjemność z gry tym drugim o wiele większa, mimo gorszej mobilności - czułem, że mogę zmienić losy bitwy, albo chociaż wyjechać na 7 tier i mu sprzedać bułę bez straty życia.
do innych ht 9 tieru nie porównuję, bo nie grałem
@tenkowal: Problem nie tkwi w czołgu, problem tkwi pomiędzy myszką i klawiaturą, a krzesłem. Po prostu nie umiesz nim grać. 111111111111 1-4 obok E-75 to dwa najlepsze HT tier 9. A WZ jest najlepszą "hybrydą" HT i MT w całej grze.
@kokos33: @Eau-Rouge:
dobra, ponarzekałem i sie wycofuje. druga bitwa po napisaniu tego, co powyżej i czouk postanowił mi pokazać, że umi.
co prawda schowałem się za kupą gruzu i strzelały do mnie tylko niższe tiery, ale i tak wszystko, co bilem odwzajemniało mi się ogniem... z grubsza jednocześnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma to jak rush ciężkimi na banana i zatrzymanie się w miejscu na
Pobierz tenkowal - @kokos33: @Eau-Rouge: 
dobra, ponarzekałem i sie wycofuje. druga bitwa po...
źródło: comment_bXmhxxpLQlEnnmhVB2urAiKU3O8MkoWg.jpg
@Eau-Rouge: @twardziel_psychopata: i jeszcze raz zmieniam zdanie. ten czołg jest gówniany, 244 peny to ma wypisane tak jak w rosji demokracja jest wypisana. stan na dziś: bounce od lajta (jadącego prosto na wprost do mnie), epicie pudło w bulldoga z 50m (zabił mnie, dzięki za papierową dolną płytę) (nie jechałem na pełnej piździe) (zmarnowałem duży zestaw tylko po to, żeby spróbować się wywiercić przez czas mojego trwającego wieki reloadu), notorycznie
bounce od lajta


@tenkowal: Naucz się strzelać/naucz się jak działają mechanizmy penetracji

epicie pudło w bulldoga


@tenkowal: Naucz się strzelać

zabił mnie, dzięki za papierową dolną płytę


@tenkowal: Naucz się grać i chować weakspoty, zwłaszcza tak łatwe do schowania

notorycznie nie przebijałem su101


@tenkowal: Naucz się strzelać

oraz jg tigera 8.8


@tenkowal: Naucz się strzelać

żeby zrobić cokolwiek w walce musiałem wyłożyć tyle złota, że jestem 27k
@Eau-Rouge: nie pisałbym tego rage'u, gdybym nie wiedział, że takie śmieszne popierdółki z kompleksami beda pouczać xD wcześniej sprawdziłem twój profil, twoje odpowiedzi sprowadzają się do "naucz się grac, ja umiem grać, ty nie, a poza tym jeśli ja coś mówię, to nie opinia, to fakt"
get rekt