Wpis z mikrobloga

Co jest z wami, ludzie? No #!$%@?, jestem strasznie zawiedziony. Dziś się ogoliłem, psiknąłem bondem, nałożyłem żel na kuca, ubrałem świeże dżinsy, czystą czarną koszulkę i koszulę w kratę i cały dzień jeździłem tramwajem przeglądając arencyjnie mirko na androidzie. No i nikt, NIKT #!$%@? nie zrobił mi zdjęcia i nie wrzucił na mirko? Skandal. Granda. Żal mi was, totalne #!$%@?, żeby już żadnych stosunków międzyludzkich nie nawiązywać. Żal.
#coolstory #ryhuszki
Pobierz ryhu - Co jest z wami, ludzie? No #!$%@?, jestem strasznie zawiedziony. Dziś się ogol...
źródło: comment_15fSTfXAo66m54zxGcEfpuAOuRHXvg9b.jpg
  • 9
@zakowskijan72: a ty co #!$%@?, pewnie jesteś taki mądruś co zamiast keczup mów keczap i w ogóle ą ę? do słownika zajrzyj lepiej czo bo ja je ładnie ubierałem i siedziały obok mnie cały czas bo żadna #!$%@? się nie chciała odezwać ani fotki zrobić to chociaż miałem dżinsy;_; nie znasz nie oceniaj nie widziałeś nie pisz bredni
ja ubieram nie zakładam

@ryhu: Więc w co je ubrałeś? Słucham? W nic? Wszedłeś w GOŁYCH dżinsach do komunikacji miejskiej i liczyłeś na zainteresowanie #rozowychpaskow?
Nawet mi Cię nie żal. Ja codziennie na mirko znajduję setki swoich zdjęć, zrobionych ukradkiem przez #atencyjnerozowepaski, jednak takie wpisy szybko są usuwane, gdyż Michau to mój dobry znajomy i nigdy mi nie odmawia takich drobnych uprzejmości.