Wpis z mikrobloga

@rybycy: jesli chodzi o siec dla rozmow to virgin lepsze, bo za 29 zl ma darmowe do wszystkich sieci i inne profity, a jesli traktujesz priorytetowo internet, a rozmowy mniej to vikingi lepsze, bo za 29 zl masz 4 gb pakietu i przechodzi na nastepny miesiac przy doladowaniem.
jesli chodzi o darmowe rozmowy to majac w vikingach masz darmowe do play(dostajesz za darmo przy doladowaniu), a osoby ktore maja darmo do
@ethinkpadero: dzięki, 29 zł nie będę płacił ;) obecnie jestem w play i, jeśli mam być szczery, obecna oferta mnie zupełnie satysfakcjonuje - kupuję co miesiąc pakiet za dyszkę 1gb i starcza, w Play mam wszystko za darmolca. Zobaczyłem ofertę wikingów i porównuję - poza play wygaduję średnio 5-10 zł miesięcznie + pakiet netowy - około dwudziestu mnie to kosztuje. Każda lepsza oferta w tej granicy cenowej mnie satysfakcjonuje, powyżej po
@rybycy: w takim razie masz lepsza oferte u vikingow za 19 zl: 2gb neta, nielimitowane rozmowy do play i pochodnych, nielimitowane smsy do wszystkich sieci, srodki i pakiety przechodza na nastepny miesiac jesli doladujesz konto. oczywiscie te 19 zl do tego masz na koncie, ktore mozesz wyvadac na rozmowy do innych sieci czy co tam chcesz. minuta kosztuje 9 groszy. dodatkowo fajny system polecen, za kazde polecenie dostajesz doladowanie 19zl