Wpis z mikrobloga

#iphone #android pobawilem się trochę iphonem kolegi i stwierdzam ze ta cala otoczka nie zawiesza sie, chodzi płynnie wynika tylko z ograniczenia systemu i długich animacji wykorzystanych w tym systemie, ustawilem sobie animacje 1x (miałem 0) i mój telefon chodzi jak srajfon a tak potrzebował milisekund na odpalenie aplikacji (które teraz zapycha animacja)
  • 10
@zielonyrobot: czemu mam porównywać jakiegoś budżetowca ? przecież to bez sesnsu. Już na jakości wykonania odpada. Za parę miesięcy poczujesz lagi jak w każdym adnroidzie do 700 zł (przychodzą z czasem). Zresztą np nowy Samsung S6 jest w podobnej cenie a nawet droższy od Iphona 6 także nie pisz o cenach(że niby apple zdziera, bo już powoli się to wszystko wyrównuje jeśli chodzi o flagowce). Dodam jeszcze że samsung S6 też
@didi91: każdy mi mówi że będą lagi i czekam na nie od września. Ile mam jeszcze czekać.
Zauważ za parametry są bardzo podobne- dwujajowy procesor i 1GB RAM. Wykonanie też jest całkiem dobre bo ten telefon jest bardzo wytrzymały.
Samsung to gówno- galaxy s5 działał znacznie wolniej od moto e. Poszukaj sobie na YT.
@zielonyrobot: ok, tylko że ja pisałem o samsungu s6 a nie s5, który jest według mnie jednym z najgorszych modeli z serii galaxy, wiec to nie dziwota ze motka lepiej ogarnia pod względem szybkości otwierania pojedynczych apek( i na tym kończy sie wyższość Motoroli bo w innych aspektach lepszy będzie s5 np wielozadaniowość, aparat itp) . Oczywiście winą wolniejszego otwierania aplikacji (lagów) jest jeszcze przestarzały touchwiz i masa #!$%@? które samsung
@zielonyrobot: jeśli sie wgłębić w parametry to jedyne co ich łączy to ta sama liczba ramu i liczba rdzeni, gdzie i tak wieksze taktowanie ma iPhone 6 zreszta ta Motorola ma tylko 5mpx, brak drugiego aparatu, brak lampy, nie nagrywa w hd i nie ma slow motion czy nawet poklatkowanego nagrywania. Gorszy ekran ze słaba rozdzielczością i małym ppi. Dwukrotnie słabsza prędkość transmisji danych i brak lte. W ogole porównywanie snapa