Wpis z mikrobloga

Kończy nam się już ta edycja #rolkomaraton'u. Trzeba więc wyznaczyć kolejny cel.
Jestem zwolenniczką krótszych lecz częstszych edycji. Wiem, że pewnie większość z Was chciałaby równik, ale odległość 40k km pokonywalibyśmy pewnie przez 2-3 lata. Teraz mieliśmy dystans 3,5k km (długość granic Polski) i robiliśmy to 7 miesięcy (aczkolwiek była to zima).

Mam dwa pomysły.
1. Tak jak ostatnio wyznaczyć palcem na mapie stolice wybranych krajów i wyznaczyć trasę. Ostatnio objechaliśmy stolice europy zachodniej. Teraz możemy pocisnąć na prawo od Polski. Opcja o tyle fajna, że możemy sobie wyobrażać, że jesteśmy w poszczególnych miejscach na mapie w danym momencie. :)
2. Nasza akcja nazywa się #rolkomaraton, więc może przejedźmy w końcu ten "maraton". Odległość maratonu to 42,195 km. Trochę mało jak na rolki, ale jak przemnożymy przez 100, to będzie 4219,5 km. :)

Może Wy macie jakieś pomysły też. :)

Zapraszam do dyskusji osoby, które brały udział w tej edycji: @zmrok123 @orzel20 @dixx @wielkanoc @sprynek @stjohn @powro91 @elsaper @kapitanrzyciowagleba @Klockowatyyy @mefo111 @CurlyHairGirl @laleczkaZsaskiej @gammie @borntobewild @Prosialke123 @suchy1613 @Famina @alma_ @Jahcob

#rolkomaraton
F.....a - Kończy nam się już ta edycja #rolkomaraton'u. Trzeba więc wyznaczyć kolejny...

źródło: comment_xWc8EPGyyaWlZ9PvgmqtRoMygdVtgi6O.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Famina: odwiedźmy uczestników rolkomaratonu, niech każdy (kto chce oczywiście) z uczestników poprzednich edycji wpisze miasto gdzie jeździ i będziemy pokonywać trasę po całej Polsce od miasta do miasta. W momencie gdy ' będziemy' w jakimś mieście rolkowicze stamtąd będą mogli wrzucić jakieś fotki, najlepiej z miejsc po których jeżdżą, napisać coś o danym mieście, w ten sposób nie będziemy musieli sobie wyobrażać nie wiadomo czego, bo będziemy mieli aktualne i rzeczywiste
  • Odpowiedz
@Famina: fajny pomysł :) można dopisać Kraków. Chciałbym zaznaczyć tylko, że zanim wystarczająca ilość osób wpisze tutaj miasta, to może trochę potrwać.
  • Odpowiedz